Mi értelme van úgy videózni, ha azzal hülyét csinálnak magukból?

olimpia
2021 augusztus 04., 13:22

7-5-re vezetett a magyar vízilabda válogatott a horvátok elleni olimpia negyeddöntőben a harmadik negyed elején, amikor a hosszú oldalon Bukic megkapta a labdát, tiszta ziccerben volt, rá is zúdította, de Nagy Viktor hatalmas bravúrral a kapufára tolta a labdát, onnan pedig kifelé pattant.

Ment is tovább a meccs, de a bírók egyszer csak megállították a játékot. Nem lehetett tudni, hogy miért, aztán kiderült, hogy Nagy Viktor védését csekkolják, bent volt-e labda. Furcsa volt, mert még a horvátok sem reklamálták, hogy gól lett volna. A lassításból is látszott, hogy nem volt bent a labda. Ehhez képest a videózás után a bírók felülbírálták a jó döntést, és hoztak egy rosszat, a horvátok ajándékba kaptak egy gólt.

Ezzel lett 7-6, de a magyar válogatottat a rossz döntés szerencsére nem zökkentette ki, és 15-11-re megnyerték a meccset. A négy között a görögökkel játszanak.