június 14., csütörtök
1. 17:00, Moszkva Oroszország 5 - 0 Szaúd-Arábia A csoport Közvetítés Összefoglaló
június 15., péntek
1. 14:00, Jekatyerinburg Egyiptom 0 - 1 Uruguay A csoport Közvetítés
2. 17:00, Szentpétervár Marokkó 0 - 1 Irán B csoport Összefoglaló
3. 20:00, Szocsi Portugália 3 - 3 Spanyolország B csoport Közvetítés Összefoglaló
június 16., szombat
1. 12:00, Kazán Franciaország 2 - 1 Ausztrália C csoport Összefoglaló
2. 15:00, Moszkva Argentína 1 - 1 Izland D csoport Közvetítés Összefoglaló
3. 18:00, Szaranszk Peru 0 - 1 Dánia C csoport Összefoglaló
4. 21:00, Kalinyingrád Horvátország 2 - 0 Nigéria D csoport Összefoglaló
június 17., vasárnap
1. 14:00, Szamara Costa Rica 0 - 1 Szerbia E csoport Összefoglaló
2. 17:00, Moszkva Németország 0 - 1 Mexikó F csoport Közvetítés Összefoglaló
3. 20:00, Rosztov-na-Donu Brazília 1 - 1 Svájc E csoport Közvetítés Összefoglaló
június 18., hétfő
1. 14:00, Nyizsnyij Novgorod Svédország 1 - 0 Dél-Korea F csoport Közvetítés Összefoglaló
2. 17:00, Szocsi Belgium 3 - 0 Panama G csoport Összefoglaló
3. 20:00, Volgográd Tunézia 1 - 2 Anglia G csoport Összefoglaló
június 19., kedd
1. 14:00, Szaranszk Kolumbia 1 - 2 Japán H csoport Közvetítés Összefoglaló
2. 17:00, Moszkva Lengyelország 1 - 2 Szenegál H csoport Összefoglaló
3. 20:00, Szentpétervár Oroszország 3 - 1 Egyiptom A csoport Összefoglaló
június 20., szerda
1. 14:00, Szocsi Portugália 1 - 0 Marokkó B csoport Közvetítés Összefoglaló
2. 17:00, Jekatyerinburg Uruguay 1 - 0 Szaúd-Arábia A csoport Összefoglaló
3. 20:00, Kazán Irán 0 - 1 Spanyolország B csoport Összefoglaló
június 21., csütörtök
1. 14:00, Szamara Dánia 1 - 1 Ausztrália C csoport Közvetítés Összefoglaló
2. 17:00, Jekatyerinburg Franciaország 1 - 0 Peru C csoport Összefoglaló
3. 20:00, Nyizsnyij Novgorod Argentína 0 - 3 Horvátország D csoport Összefoglaló
június 22., péntek
1. 14:00, Szentpétervár Brazília 2 - 0 Costa Rica E csoport Közvetítés Összefoglaló
2. 17:00, Volgográd Nigéria 2 - 0 Izland D csoport Összefoglaló
3. 20:00, Kalinyingrád Szerbia 1 - 2 Svájc E csoport Összefoglaló
június 23., szombat
1. 14:00, Moszkva Belgium 5 - 2 Tunézia G csoport Összefoglaló
2. 17:00, Rosztov-na-Donu Dél-Korea 1 - 2 Mexikó F csoport Összefoglaló
3. 20:00, Szocsi Németország 2 - 1 Svédország F csoport Összefoglaló
június 24., vasárnap
1. 14:00, Nyizsnyij Novgorod Anglia 6 - 1 Panama G csoport Összefoglaló
2. 17:00, Jekatyerinburg Japán 2 - 2 Szenegál H csoport Összefoglaló
3. 20:00, Kazán Lengyelország 0 - 3 Kolumbia H csoport Összefoglaló
június 25., hétfő
1. 16:00, Szamara Uruguay 3 - 0 Oroszország A csoport Összefoglaló
2. 16:00, Volgográd Szaúd-Arábia 2 - 1 Egyiptom A csoport Összefoglaló
3. 20:00, Szaranszk Irán 1 - 1 Portugália B csoport Közvetítés Összefoglaló
4. 20:00, Kalinyingrád Spanyolország 2 - 2 Marokkó B csoport Közvetítés Összefoglaló
június 26., kedd
1. 16:00, Moszkva Dánia 0 - 0 Franciaország C csoport Összefoglaló
2. 16:00, Szocsi Ausztrália 0 - 2 Peru C csoport Összefoglaló
3. 20:00, Szentpétervár Nigéria 1 - 2 Argentína D csoport Közvetítés Összefoglaló
4. 20:00, Rosztov-na-Donu Izland 1 - 2 Horvátország D csoport Közvetítés
június 27., szerda
1. 16:00, Kazán Dél-Korea 2 - 0 Németország F csoport Összefoglaló
2. 16:00, Jekatyerinburg Mexikó 0 - 3 Svédország F csoport Összefoglaló
3. 20:00, Moszkva Szerbia 0 - 2 Brazília E csoport Közvetítés Összefoglaló
4. 20:00, Nyizsnyij Novgorod Svájc 2 - 2 Costa Rica E csoport Közvetítés Összefoglaló
június 28., csütörtök
1. 16:00, Volgográd Japán 0 - 1 Lengyelország H csoport Összefoglaló
2. 16:00, Szamara Szenegál 0 - 1 Kolumbia H csoport Összefoglaló
3. 20:00, Kalinyingrád Anglia 0 - 1 Belgium G csoport Összefoglaló
4. 20:00, Szaranszk Panama 1 - 2 Tunézia G csoport
június 30., szombat
1. 16:00, Kazán Franciaország 4 - 3 (0 - 0) Argentína nyolcaddöntő Összefoglaló
2. 20:00, Szocsi Uruguay 2 - 1 (0 - 0) Portugália nyolcaddöntő Összefoglaló
július 1., vasárnap
1. 16:00, Moszkva Spanyolország 1 - 1 (3 - 4) Oroszország nyolcaddöntő Elemzés Összefoglaló
2. 20:00, Nyizsnyij Novgorod Horvátország 1 - 1 (3 - 2) Dánia nyolcaddöntő Összefoglaló
július 2., hétfő
1. 16:00, Szamara Brazília 2 - 0 (0 - 0) Mexikó nyolcaddöntő Összefoglaló
2. 20:00, Rosztov-na-Donu Belgium 3 - 2 (0 - 0) Japán nyolcaddöntő Összefoglaló
július 3., kedd
1. 16:00, Szentpétervár Svédország 1 - 0 (0 - 0) Svájc nyolcaddöntő Összefoglaló
2. 20:00, Moszkva Kolumbia 1 - 1 (3 - 4) Anglia nyolcaddöntő Összefoglaló
július 6., péntek
1. 16:00, Nyizsnyij Novgorod Uruguay 0 - 2 (0 - 0) Franciaország negyeddöntő Összefoglaló
2. 20:00, Kazán Brazília 1 - 2 (0 - 0) Belgium negyeddöntő Elemzés Összefoglaló
július 7., szombat
1. 16:00, Szamara Svédország 0 - 2 (0 - 0) Anglia negyeddöntő Elemzés Összefoglaló
2. 20:00, Szocsi Oroszország 2 - 2 (3 - 4) Horvátország negyeddöntő Elemzés Összefoglaló
július 10., kedd
1. 20:00, Szentpétervár Franciaország 1 - 0 (0 - 0) Belgium elődöntő Összefoglaló
július 11., szerda
1. 20:00, Moszkva Anglia 1 - 2 (0 - 0) Horvátország elődöntő Összefoglaló
július 14., szombat
1. 16:00, Szentpétervár Belgium 2 - 0 (0 - 0) Anglia bronzmeccs Összefoglaló
július 15., vasárnap
1. 17:00, Moszkva Franciaország 4 - 2 (0 - 0) Horvátország döntő Közvetítés