Kirepültek az akadémiáról a Felcsút 1996-os születésű növendékei. A Puskás Akadémia honlapja szerint "a 14 ballagó fiatal még egyszer körbejárta az Akadémiát, hogy köszönetet mondhassanak azoknak a dolgozóknak, akik odaadó munkájukkal segítették őket az elmúlt években. A félórás séta után sor került a tanúsítványok, búcsúajándékok átadására és az utánpótlás csapatok esetében az érem-ceremóniára is".
A fotók szerint Orbán Viktor nem volt jelen az eseményen, de a tablón örökre magukkal vihetik az elballagók.
Nem minden tanárnak jutott hely fotóval, de azért fel vannak sorolva lent ők is. Oda került a rendszerfejlesztő, aki intézményi lelkész is.
Az akadémia remekül működik, három aranyérmes, egy ezüstérmes és egy negyedik helyezést elért korosztályos csapatot ünnepelhettek.
És van mire emlékezni:
(via Münchausen parókája)