Olaszország Európa-bajnok - a döntő percről percre

115 poszt
Időrend
2021 július 11., 21:43

Sokkal többször próbálkoztak az olaszok

120 perc alatt hat lövésük ment kapura, az angoloknak csak egy. A lövések aránya 9:4.

photo_camera Fotó: UEFA
2021 július 11., 21:37

120+1. perc: Olasz szöglet a meccs végén

Bernardeschi beívelése után végül sikerült felszabadítaniuk az angoloknak. Három perc a ráadás. Ha nincs gól, jönnek a tizenegyesek.

119. perc: Kettős csere az angoloknál

Rashford és Sancho érkezik Walker, illetve a csereként beállt Henderson helyett.

2021 július 11., 21:31

114. perc: Grealish-t kell ápolni

Vecsúszva elrúgni a labdát, de Jorginho közben, nem szándékosan, a combjára taposott. Jorginho sárgát is kapott.

2021 július 11., 21:28

111. perc: Szép angol összjáték

Grealish és Sterling remekül működnek együtt, egy kényszerítő után Sterling a tizenhatoson belül végül az alapvonalhoz sodródott, és már előnyösebb helyzetben voltak az olasz védők.

2021 július 11., 21:26

108. perc: Helyzet itt is, ott is, végül les

Kane beadása után Maguire fejelhetett volna, de Donnarumma belepaskolt a labdába. Egy perccel később már az olaszok kerültek helyzetbe, de Belotti lesen volt.

2021 július 11., 21:23

106. perc: Maguire is sárgát kap

Bonucci hosszú indítása után Belottival szemben szabálytalankodott. Ez az első angol sárga.