photo_camera
A Blic című szerb lap szeptember 12-i címlapja Orbán Viktort gyalázza.
A feliratok jelentése, fentről lefelé:
A sárga sáv felül: "Orbán kiküldte a hadereget a szerb határra".
A fehér betűs cím felül: "Gonosz szomszéd".
A bajusz jelentése: "Orbán, ez szégyen"
Fekete sáv alul: "Amíg a magyar polgárok segítenek a menekülteken, addig a miniszterelnök a rendőrséget küldi rájuk, kutyatrecetben tartja és úgy eteti őket, mint disznókat".
A lapot a Ringier Axel Springer Media Ag. nevű német-svájci médiavállalat adja ki.
Csütörtökön a Magyar Narancs hasonló címlappal jelent meg. Az első Hitler-bajszos Orbán-ábrázolást a mostani menekültválságban egy szlovák karikaturista, Marian Kamensky jelentette meg szeptember 4-én.
Kommentek
Közösségünk messze túlnyomó többségének jószándéka és minden
moderációs igyekezetünk ellenére cikkeink alatt időről-időre a kollégáinkat
durván sértő, bántó megjegyzések jelentek meg. Hosszas mérlegelés és a
lehetőségeink alapos vizsgálata után úgy döntöttünk, hogy a jövőben a
közösségépítés más útjait támogatjuk, és a cikkek alatti kommentelés
lehetőségét megszüntetjük. Közösség és Belső kör csomaggal rendelkező
előfizetőinket továbbra is várjuk zárt Facebook csoportunkba, a Közértbe,
ahol hozzászólhatnak a cikkeinkhez, és kérdezhetnek a szerzőinktől
is.
Kommentek
Közösségünk messze túlnyomó többségének jószándéka és minden moderációs igyekezetünk ellenére cikkeink alatt időről-időre a kollégáinkat durván sértő, bántó megjegyzések jelentek meg.
Hosszas mérlegelés és a lehetőségeink alapos vizsgálata után úgy döntöttünk, hogy a jövőben a közösségépítés más útjait támogatjuk, és a cikkek alatti kommentelés lehetőségét megszüntetjük. Közösség és Belső kör csomaggal rendelkező előfizetőinket továbbra is várjuk zárt Facebook csoportunkba, a Közértbe, ahol hozzászólhatnak a cikkeinkhez, és kérdezhetnek a szerzőinktől is.