A cukormentes diétáért is súlyos árat fizethetünk

életmód

Ajándékozás

Cikkek ajándékozásához Közösség vagy Belső kör csomagra van szükséged.

Ha már előfizetőnk vagy, jelentkezz be! Ha még nem, válassz a csomagjaink közül!

Ahogyan a kocsmában nincs csak egy sör, úgy a karácsonyi ebédnél sincs csak egy sütemény. A nagymama zserbói, a szomszéd bejglijei és a nagynéni aprósüteményei mellett ugyanis nem lehet alibizni, a becsület megköveteli a végsőkig tartó harcot a cukorral.

Kétfajta ember van: aki vállalta ezt a küzdelmet, és karácsony környékén éppen a cukorkómájával küzd, illetve aki elvből bele sem kezdett a harcba, és legfeljebb zéró kólát fogyasztott az ünnepi asztalnál.

De vajon jobban jár a második csoport? Tényleg egészségesebb az édesítőszer a cukornál? A kérdés nemcsak az átlagembereket, hanem a tudósokat is megosztja.

Az édesítőszerek forradalma

-33%

Fizess elő most Revoluttal, és olvass tovább!

Gyors fizetés és 33% kedvezmény az első hónapra.

Már előfizetőnk vagy?
Jelentkezz be!