Bekiabálással zavarták meg Orbán parlamenti beszédét

  • Link másolása
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tumblr
  • LinkedIn

Hadházy Ákos akciózott Orbán beszéde előtt

Régi Orbán-beszédet játszott le Hadházy Ákos független országgyűlési képviselő a karzatról, amikor a miniszterelnök elkezdte volna a felszólalását.

Fotó: Németh Dániel/444

Volt némi tanácstalan körbepillantgatás, majd Kövér László házelnök szólt ki a parlamenti őrségnek, hogy „legyenek szívesek a megvadult képviselő urat megfosztani attól a lehetőségtől, hogy megzavarja az ülést”, majd amikor ez nem ment egyik pillanatról a másikra, Orbán felpillantott Kövérre, és közölte, hogy őt nem zavarja a dolog - amire a fideszes képviselők gyorsan meg is tapsolták.

Orbán pedig nekilátott a mondandójának.

Tavaly Gyurcsány Ferenc idegesítette fel a házelnököt, a DK elnöke ma kihagyja az ülést, mert műtik a térdét. Őt egyébként 14 millió forintra büntette Kövér László, mert leárulózta a miniszterelnököt és kormányát.

Hadházy Ákos most Orbán Viktor 2007-es beszédét játszotta le, amikor a Fidesz 19. születésnapján üzent a fiataloknak.

  • Link másolása
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tumblr
  • LinkedIn