Kálmán Olga: János, ezért a törvényért egyszer még nagyon fogod magadat szégyellni
Több mint szimbolikus, hogy nagyon kevés fideszes, kormánypárti képviselő van jelen az ülésen, a többiek biztosan a Türk Tanács ülésén vesznek részt.
Önök tényleg ennyire félnek? Mindenkit megpróbálnak eltiporni, aki mást gondol, mint önök - mondta a DK-s felszólaló. Kálmán Olga szerint álságos, hogy uniós támogatást kapni egy civil szervezetnek vagy szerkesztőségnek, de az nem bűn, hogy a Fidesz közpénz-milliárdokat önt a saját propagandistáinak, és megemlíti a CÖF mellett a Harcosok Klubját is, amely alakulásán náci idézeteket posztoló és pedofil fideszes is ott lehetett.
A legszebb, hogy nem lehet megkérdőjelezni, hogy Magyarország rendes, tisztességes parlamenti demokrácia és jogállam. Orbán retteg a vitáktól, legszívesebben eltiporna mindenkit, aki mást gondol, mint ő.
„János, ezért a törvényért egyszer még nagyon fogod magadat szégyellni”
– címezte az utolsó szavait Halász Jánosnak, akinek a neve alatt eredetileg be lett nyújtva a törvényjavaslat.
- Link másolása
- X (Twitter)
- Tumblr