Gyors bemutatkozást mondott a negyedik alelnök-jelölt
A negyedik alelnökjelölt, Kreicsi Bálint salgótarjáni polgármester is a színpadon, a patriotizmusról beszél. Az önkormányzatok erős várak az újraépítkezésre. Meg kell hallgatni a kéréseket és a kritikákat is. A polgármesterek összefognak, meg akarják védeni az elmúlt 16 év értékeit. A beszédében szövetségre hívta a polgármestereket.
A következő felszólaló arról beszél, a Tisza „fullba nyomja Brüsszelt”, majd azt mondja, az egymásra mutogatás nem helyes. Focihasonlatot hoz, a mérkőzés java még hátra van.