Meghalt a funk úttörője, akinél jobban senki nem testesítette meg a hippikorszak és a polgárjogi mozgalmak új Amerikáját.
Az államilag támogatott rapsztárok, a nővére elleni lejárató kampány, és Dj Zefil halála radikalizálták a borsodi zenészt. Így lett Funktasztikus Mr. Busta partneréből a legpolitikusabb magyar rapper.