bosznia-hercegovina

Látnokinak bizonyult a bosnyákok szurkolói dala, minden bizonnyal az Egyesült Államokkal játszanak majd a vb kieséses szakaszában

„I’m from Bosnia, take me to America” – énekelte a Dubioza Kolektiv régi slágerében, Džekóék pedig a Katar elleni győzelemmel történelmi meccsre készülhetnek, szinte biztosan a házigazdák ellen.

Benics Márk
foci 2026. június 25. 19:17
GYIK Hibát jelentek Impresszum Javítások kezelése Jogi dokumentumok Médiaajánlat RSS Sütibeállítások
© 2026 Magyar Jeti Zrt.

Vége