Jósa András Tagkórház

Korlátozták az ivóvízhasználatot a nyíregyházi kórház egyes épületeiben

„Mikrobiológiai eltéréseket” azonosítottak a kórház vízhálózatában. A kórház szerint a betegellátás folyamatos és biztonságos.

Bábel Vilmos
belföld 2026. június 24. 15:13
GYIK Hibát jelentek Impresszum Javítások kezelése Jogi dokumentumok Médiaajánlat RSS Sütibeállítások
© 2026 Magyar Jeti Zrt.

Vége