kovács gergely

Akkor lennék a legboldogabb, ha senki sem szavazna ránk

Nem kötekszik tovább a bíróság, párt lesz a Kétfarkú Kutyából. Kovács Gergely pártelnökkel beszélgettünk arról, hogy mit akarnak a vicces Facebook-posztokon túl, ki lesz a főpolgármester-jelöltjük, és hogy mi ellen lázadnak igazából. Te jó ég, úgy beszélek, mint egy MSZP-s - ijedt meg egy ponton Kovács. Aki nem hagyná, hogy Sas-kabaré legyen az MKKP-ból.

plankog
POLITIKA 2014. július 1. 16:51
GYIK Hibát jelentek Impresszum Javítások kezelése Jogi dokumentumok Médiaajánlat RSS Sütibeállítások
© 2026 Magyar Jeti Zrt.

Vége