Kérdeztem Orbán Viktor sajtófőnökétől valamit. Az emailt tovább akarta küldeni, de véletlenül nekem válaszolt.
Nem szellemek miatt nem költözött még be a rezidenciájára a japán miniszterelnök.
Aztán irány a nyugdíj. Reméli, hogy az MSZP mágnes lesz.