tv_trauma

Hatalmas pofon Vajnáéknak: Fonyóék nevükre vették a TV2-t, óriási per lesz

Simicskáék előbb értek a cégbíróságra, elvileg irányíthatják a vagyonkezelő céget. Vajon Vajnáék finanszírozói így is megkockáztatják a milliárdos üzletet?

Rényi Pál Dániel
politika 2015. október 19. 20:38
GYIK Hibát jelentek Impresszum Javítások kezelése Jogi dokumentumok Médiaajánlat RSS Sütibeállítások
© 2026 Magyar Jeti Zrt.

Vége