Pesten nyolc baloldali vezet, vidéken kettő

  • Hiszékeny Dezső lényegében megnyerte a baloldalnak az angyalföldi mandátumot.
  • Vidéken Szabó Sándor nyert mandátumot az MSZP-nek.
  • Miskolcon még minden lehet.
  • Verik Csepelen a rezsimegbízott Németh Szilárdot
  • Pár szavazaton múlik, hogy mandátumot nyer-e a Simon Gábor helyére beugró Kunhalmi Ágnes.
  • Vesztésre áll Papcsák Ferenc Zuglóban.
  • Folyamatosan frissítjük, hogy ki viszi ezeket a választókerületeket. Feldolgozás alatt, nem végeredmények.

Budapest 5. - VII. kerület

Rónaszékiné Keresztes Monika Mária (Fidesz) - Oláh Lajos (baloldal)

Oláh Lajos vezet

Budapest 6. - VIII. kerület

Vas Imre (Fidesz) - Pál Tibor (baloldal)

Vas Imre nyert

Budapest 7. - XIII. kerület

Szalay Péter (Fidesz) - Hiszékeny Dezső (baloldal)

Hiszékeny Dezső nyert

Budapest 8. - Zugló

Papcsák Ferenc (Fidesz) - Tóth Csaba (baloldal)

Tóth Csaba nyerheti

Budapest 9. - X. kerület

György István (Fidesz) - Burány Sándor (baloldal)

Burány Sándor nyerheti

Budapest 10. - III. kerület

Menczer Erzsébet (Fidesz) - Kiss László (baloldal)

Kiss László nyeri

Budapest 11. IV. kerület

Hollósi Antal Gábor (Fidesz) - Kiss Péter (baloldal)

Kiss Péter nyeri

Budapest 12. - XV. kerület

László Tamás (Fidesz) - Móricz Eszter (baloldal)

László Tamás nyeri

Budapest 15. - XVIII. kerület

Kucsák László (Fidesz) - Kunhalmi Ágnes (baloldal)

Kucsák László vezet, de nagyon nagyon szoros.

Budapest 16. - XX. kerület

Földesi Gyula (Fidesz) - Hiller István (baloldal)

Hiller István nyeri

Budapest 17. - Csepel

Németh Szilárd (Fidesz) - Szabó Szabolcs (baloldal)

Szabó Szabolcs nyeri

Baranya 1. - Pécs

Csizi Péter (Fidesz) - Tóth Bertalan (baloldal)

Csizi Péter nyeri

Baranya 2. - Pécs

Hoppál Péter (Fidesz) - Szakács László (baloldal)

Hoppál Péter nyeri

Borsod 1. - Miskolc

Csöbör Katalin (Fidesz) - Nagy-Korsa Judit (baloldal)

Csöbör Katalin nyerheti

Borsod 2. - Miskolc

Sebestyén László (Fidesz) - Varga László (baloldal) - Pakusza Zoltán (Jobbik)

Varga László, de pillanatonként változik

Csongrád 1. - Szeged

Bohács Zsolt (Fidesz) - Szabó Sándor (baloldal)

Szabó Sándor nyeri

Fejér 4. - Dunaújváros

Galambos Dénes (Fidesz) - Magyar András (baloldal)

Galambos Dénes nyeri

Heves 2.- Gyöngyös

Horváth László (Fidesz) - Sós Tamás (baloldal) - Vona Gábor (Jobbik)

Horváth László nyeri

Heves 3. - Hatvan

Szabó Zsolt (Fidesz) - Korózs Lajos (baloldal)

Szabó Zsolt nyeri

Komárom 1. - Tatabánya

Bencsik János - Lukács Zoltán (baloldal)

Bencsik János nyeri

Nógrád 1. - Salgótarján

Becsó Zsolt (Fidesz) - Boldvai László (baloldal)

Becsó Zsolt nyeri

Pest 8. Szigetszentmiklós

Bóna Zoltán (Fidesz) - Kuncze Gábor (baloldal)

Bóna Zoltán nyeri

Uralkodj magadon!
Új kommentelési szabályok vannak 2016. január 21-től. Itt olvashatod el, hogy mik azok, és itt azt, hogy miért vezettük be őket.