Nem játszottak jól, de aztán jött Undav. Kétszer is.
Brobbey és Gapko is duplázott, 5-1 lett a vége.
Az épület előtt várták a műtétje után hazaengedett Konét.
Új jelvények jelentek meg a mezeken, a legszűkebb elit viselheti csak ezeket.
Az impotencia mellett a meddő mezőnyfölényre is Törökország lett a szinonima.
Brazília 3-0-ra nyert, Raphinhát sérülés miatt kellett lecserélni.
A paraguayi Miguel Almiron írt történelmet, aligha lesz büszke rá.
Koné lábát eltörte a katari védő, Kanada viszont meg sem állt fél tucat gólig.
Olvasója alig, mégis kormányzati hirdetésekkel volt teletömve a volt propagandaminiszter volt feleségének bulvárlapja. És 6 milliárdos osztalékot termelt az elmúlt években.
A belügyminiszter inkább az igazságszolgáltatásra bízná, hogy a fideszesek közül ki bűnöző és ki nem.
Havasi Bertalan adott ki büszke közleményt, de a számok semennyire sem indokolják a Fidesz kommunikációs igazgatóját.
Van még azért olyan páholy, ahol jó szívvel fogadják.
Az újfideszes sajtó teljesítette Orbán elvárásait.
Szöllősi György szerint egyszerűen nem teheti meg, hogy a mexikói szégyen 40. évfordulóján másról írjon, mint az egyelőre nem bizonyítható feltételezésről.
Jól fizetett a Tóni.