Látható, hogy a helyzet már drámai, és nem lenne meglepő, ha a székgyártók a megváltozott fogyasztói szokásokhoz igazodva teljesen használhatatlan székeket dobnának piacra. Hogy ezt elkerüljük, segítségképpen megmutatjuk, hogyan kell helyesen, stílusosan ülni egy széken:
photo_camera
A normcore ülőhelyzet évezredekig bevált. Miért válnánk meg tőle most?
A cikk természetesen tendenciózus, direkt így válogattuk a posztokat, de szerencsére mindannyian tudnak rendesen ülni, ezt több fotójuk is bizonyítja.
Közösségünk messze túlnyomó többségének jószándéka és minden
moderációs igyekezetünk ellenére cikkeink alatt időről-időre a kollégáinkat
durván sértő, bántó megjegyzések jelentek meg. Hosszas mérlegelés és a
lehetőségeink alapos vizsgálata után úgy döntöttünk, hogy a jövőben a
közösségépítés más útjait támogatjuk, és a cikkek alatti kommentelés
lehetőségét megszüntetjük. Közösség és Belső kör csomaggal rendelkező
előfizetőinket továbbra is várjuk zárt Facebook csoportunkba, a Közértbe,
ahol hozzászólhatnak a cikkeinkhez, és kérdezhetnek a szerzőinktől
is.
Kommentek
Közösségünk messze túlnyomó többségének jószándéka és minden moderációs igyekezetünk ellenére cikkeink alatt időről-időre a kollégáinkat durván sértő, bántó megjegyzések jelentek meg.
Hosszas mérlegelés és a lehetőségeink alapos vizsgálata után úgy döntöttünk, hogy a jövőben a közösségépítés más útjait támogatjuk, és a cikkek alatti kommentelés lehetőségét megszüntetjük. Közösség és Belső kör csomaggal rendelkező előfizetőinket továbbra is várjuk zárt Facebook csoportunkba, a Közértbe, ahol hozzászólhatnak a cikkeinkhez, és kérdezhetnek a szerzőinktől is.