A 100. percben lőtt gólt Csoboth Kevin, Magyarország 1-0-ra legyőzte Skóciát

• A magyar válogatott két vereséggel kezdte a 2024-es futball-Európa-bajnokságot, de így is volt esélye arra, hogy a legjobb 16 közé jusson.
  • Ehhez mindenképpen le kellett győznie Stuttgartban a skótokat.
  • A meccs hajrájában súlyosan megsérült Varga Barnabás.
  • A csereként beállt Csoboth Kevin a 100. percben lőtte be a győztes gólt.
  • Magyarország 3 ponttal és 2-5-ös gólkülönbséggel zárt.
  • Ahhoz, hogy továbbjusson a csapat, legalább két csoportban kell a legjobb harmadiknak gyengébben zárnia.
62 poszt
Időrend
június 23., 23:01

Magyarország nyert

1-0-ra, teljesen megérdemelten. Hogy továbbjutás lesz-e belőle, az csak napokkal később derül ki, ehhez legalább két csoportban kell gyengébben zárnia a legjobb harmadiknak. A magyar válogatottnak 3 pontja és 2-5-ös gólkülönbsége van.

június 23., 22:54

Nagy lő mellé

A 97. percben. Utána skót helyzet marad ki, nem jutnak lövésig sem. Egy perccel később igen, megvan Gulácsi első védése.

június 23., 22:52

A hosszabbításban egyenlített Németország

Füllkrug fejelte be Raum tökéletes beadását. A csereemberek hozták össze a gólt.

Így az A csoportot Németország nyerte, Svájc a második 5 ponttal.

photo_camera Fotó: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP
június 23., 22:49

Csoboth kapufát lő közelről, éles szögből

Előtte Szoboszlai lövését védte a kapus.

június 23., 22:48

10 perc hosszabbítás

Eddig 10 lövése volt a magyar válogatottnak, 3 talált kaput.

június 23., 22:41

A németek alig találják el a kaput

Egész meccsen kétszer sikerült, pedig helyzetük sok van. Továbbra is 1–0 Svájcnak, ezzel ők a csoportelsők az élő tabellán.

június 23., 22:40

Feszült lett a meccs

az ijesztő sérülés után, a skótok feljebb jöttek, de a magyar támadásokban is ott maradt a veszély

június 23., 22:38

Vargát kórházba viszik

Hogy pontosan milyen sérülése van, nem tudni, azt igen, hogy kommunikál az orvosokkal.

június 23., 22:33

Hosszan fütyültek a magyar szurkolók

amiért az egészségügyi személyzet csak lassan ért oda Vargához, pedig láthatóan súlyos sérülést szenvedett.

június 23., 22:29

Varga Barnabás súlyosan ütközött, ápolják a kapu előtt

– egy szabadrúgás után maradt a földön a magyar játékos, nagyon súlyosnak tűnik a sérülés. Lepellel takarták el az ápolását, majd hordággyal vitték le a pályáról. A magyar közönség a nevét skandálja