Indiában kapták el.
500 ezret akart, 120-at kapott a kínai darabért.
Használtan 5-6 milliárdot ér.
A kínaiak szerint az amerikaiak több korábbi megállapodást nem tartottak be.
Csütörtökön már 36 fok is lehet.
És még elképesztő dróntámadás, a lengyel választás eredménye és régi meg új sikerfilmek a 444 napindító hírlevelében.
A klímaaktivista csatlakozott egy segélycsoporthoz, hogy így hívja fel a figyelmet a humanitárius válságra.
Sokat segített neki, hogy visszament a támadás helyszínére.
„Szabad Palesztinát” felkiáltással gyújtott fel embereket egy Izrael mellett kiálló békés tüntetésen.
Nagyon szoros versenyben győzte le Varsó liberális polgármesterét.
Ha a nagytakarítási törvény miatt csak kötelezettségszegési eljárás indul, az azt a benyomást fogja kelteni, hogy az Európai Bizottság nem vette komolyan a helyzetet – mondta a 444-nek Hegedüs Dániel, a German Marshall Fund regionális igazgatója. A legoptimistább forgatókönyve nem ez.
Örömujjongás a PiS háza táján, Varsó liberális polgármestere mégis vesztes lehet. Jöhet még újabb fordulat a lengyel éjszakában?
Kettészakadt Lengyelország választ új elnököt, a tét a kormányozhatóság – a hibahatáron belüli adatok miatt azonban néhány órát még biztos várni kell a győztesre.
Az oroszok számára egyre kínosabb részleteket közölnek az ukránok a támadásról. Például az egyik régióban közvetlenül az orosz biztonsági szolgálat irodája mellől szervezték az akciót.
Se egyéni jelölt, se lista – hacsak valahol nem az ő emberük lesz a legnépszerűbb ellenzéki.