A Védvonal vezetője a színpadon
Czunyiné Bertalan Judit a tiszás uszításról, hergelésről beszél, ami szerinte a mindennapokba hozta a gyűlöletet. Lenin-fiúkat, Rákosi-diktatúrát emleget. A tiszás szeretetországban a fideszes lett a kulák - mondja Czunyiné, és sorolja, hogy kinyes bosszúk indultak. A Védvonal olyan önvédelmi rendszer lesz, amivel fel tudják magukat készíteni arra a feladatra, amiről Orbán beszélt. Nem hagyják magukat megfélemlíteni. Megint a diktatúrákat emlegeti. Morális és emberi meggyalázásukra készülnek, a Védvonallal tudnak megálljt parancsolni ennek - zárta rövid beszédét Czunyiné.
Eddig egyikük sem használta ki az 5 percét.