Repülő üveg a fejbe, agyvérzés, 8 hónapos terhes sérült.
Az orosz–ukrán háborúról fognak egyeztetni.
Azért vizsgálták a távol-keleti ruházati céget, mert kiderült, hogy a kereskedő fiktív ügyletekhez kapcsolódó számlák befogadásával akarta csökkenteni a befizetendő áfát.
És az amerikai diákokat véglegesen kirúgják, vagy – a bűncselekménytől függően – letartóztatják.
Magyar Levente kavarása Boszniában, az Ukrajnát fenyegető USA, a magyarok és szlovákok nélküli szorosabb európai együttműködés és Orbán Krisztián a 444 napindító hírlevelében.
Az úszót doppingvétség miatt 4 évre eltiltották, a fellebbezését pedig a nemzetközi Sportdöntőbíróság elutasította.
A legkisebbek védelme érdekében.
„A magyar kormányfő vízválasztó, az illiberális államot meghirdető, 2014-es tusványosi beszéde után megfogadtam, hogy európai képviselőként nyílt levélben fogom minden héten figyelmeztetni a közvéleményt a rezsim bűneire” – írta le megannyiszor Ujhelyi István egykori MSZP-s EP-képviselő. Most végre rangsoroljuk a nyílt levelek legerősebb mondatait.
Diktátor-e Zelenszkij? Ki fog dolgozni a 100 új gyárban? A kormány támogatja-e Milorad Dodikot Bosznia-Hercegovina felszámolásában? Milyen békéről beszél Orbán? A 444 kérdései Gulyás Gergelyhez a Kormányinfón.
Így épített magának önerőből karriert Magyarország egyik leggazdagabb embere, a miniszterelnök veje.
Miniszteri költések, Tiborcz Hegyvidéken, savas kamateső, USAID-üldözés, fegyverszüneti ásványkincs-üzletek, a francia sebész bűnei és minden idők bankrablása a 444 reggeli hírlevelében.
A Nyíregyháza állította meg a miniszterelnök által alapított, Puskás Ferenchez a nevét leszámítva az égvilágon sehogy sem kötődő, közpénz jellegét elvesztett közpénzből gigantikusra duzzasztott, légiósokkal kitömött, felcsúti Puskás Akadémia NB I.-es csapatát, ami a kormányfő saját telkét kapta meg, rajta egy stadionnal, és aminek még a legelvetemültebb ultraorbánisták sem tudnak szurkolni.
A dán kormány közölte, hogy egy törvénymódosítás után szinte minden 7 és 16-17 év közötti gyereknek tilos lesz a telefonját/tabletjét bevinnie az iskolába.
A volt amerikai nagykövet szerint a magyar kormány azt próbálja eladni az USA-ban és Európában, hogy Magyarország egy konzervatív bástya, de nem az.
Nagyon termékenyek: tavaly a világszerte ellopott 2,2 milliárd dollárnyi kriptopénz 61 százalékát ők nyúlhatták le, hogy feltölthessék a szankciókkal sújtott diktatúra kincstárát.