Erős hétkezdés.
Vitézy Dávid szerint nem szégyen kölcsönkérni, amíg az EU-s pénzekből nem vesznek új vonatokat, és amúgy is az előző kormány hibája, hogy a Dunakeszi Járműjavítóban ragadtak a MÁV kocsijai.