Eseménynaptár, magyar indulók
📅 🤺 🏅 🇭🇺
Július 23., péntek 1:30 2:30 Evezés férfi egypár előfutamok (1-6) Pétervári-Molnár Bendegúz
Július 23., péntek 6:00 8:00 Íjászat férfi rangsorolóverseny Balogh Mátyás
Július 23., péntek 13:00 16:00 Megnyitó - -
Július 24., szombat 1:30 2:45 Sportlövészet női 10m légpuska selejtező Mészáros Eszter
Július 24., szombat 2:00 9:20 Vívás férfi kard egyéni 64-es tábla az elődöntőig Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás
Július 24., szombat 2:00 5:45 Asztalitenisz férfi és női egyes sel., vegyes páros nyolcaddöntő Majoros B., Madarász Cs., Póta G., Pergel Sz., Szudi Á.
Július 24., szombat 3:00 10:00 Taekwondo férfi -58kg a döntőig Salim Omar
Július 24., szombat 3:45 4:25 Sportlövészet női 10m légpuska döntő Mészáros Eszter
Július 24., szombat 4:00 6:49 Judo női -48 kg selejtezők az elődöntőig  Csernoviczki Éva
Július 24., szombat 4:00 11:15 Kerékpározás férfi országúti kerékpár mezőnyverseny Valter Attila
Július 24., szombat 5:03 6:21 Ökölvívás férfi 52-57kg 16 közé jutásért Gálos Roland
Július 24., szombat 7:15 10:15 Asztalitenisz férfi és női egyes 1. forduló Majoros Bence, Madarász Csilla, Póta Georgina
Július 24., szombat 10:00 11:39 Judo női -48 kg vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő Csernoviczki Éva
Július 24., szombat 11:00 14:53 Vívás férfi kard egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás
Július 24., szombat 10:30 12:06 Ökölvívás férfi 52-57kg 16 közé jutásért Gálos Roland
Július 24., szombat 12:00 14:30 Úszás férfi 400m vegyes  Verrasztó Dávid, Bernek Péter
Július 24., szombat 12:00 14:30 Úszás női 100m pillangó Sebestyén Dalma
Július 24., szombat 12:00 14:30 Úszás férfi 400m gyors Zombori Gábor
Július 24., szombat 12:00 14:30 Úszás női 400m vegyes  Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória
Július 24., szombat 12:00 15:40 Taekwondo férfi -58kg vigaszág, bronzmérkőzés, döntő Salim Omar
Július 24., szombat 12:30 15:30 Asztalitenisz férfi és női egyes 1. forduló Majoros Bence, Madarász Csilla, Póta Georgina
Július 25., vasárnap 2:00 2:20 Evezés férfi egypár E/F elődöntők (1-2) Pétervári-Molnár Bendegúz
Július 25., vasárnap 2:00 3:15 Sportlövészet női 10m légpisztoly selejtező Major Veronika
Július 25., vasárnap 2:00 9:20 Vívás női tőr és férfi párbajtőr egyéni 64-es tábla az elődöntőig Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Siklósi Gergely
Július 25., vasárnap 3:00 8:30 Tollaslabda férfi és női egyes csoportmérkőzések Sárosi Laura, Krausz Gergely
Július 25., vasárnap 3:00 15:00 Torna női egyéni összetett kvalifikáció 5 csoportban Kovács Zsófia
Július 25., vasárnap 3:30 3:40 Úszás férfi 400m vegyes döntő  Verrasztó Dávid, Bernek Péter
Július 25., vasárnap 3:40 3:52 Úszás női 100m pillangó elődöntő   Sebestyén Dalma
Július 25., vasárnap 3:52 4:02 Úszás férfi 400m gyors döntő  Zombori Gábor
Július 25., vasárnap 4:12 4:23 Úszás női 400m vegyes döntő  Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória
Július 25., vasárnap 4:00 7:02 Judo női -52 kg selejtezők az elődöntőig Pupp Réka
Július 25., vasárnap 4:00 13:00 Tenisz férfi egyes 1. forduló Fucsovics Márton
Július 25., vasárnap 4:15 4:55 Sportlövészet 10m légpisztoly női döntő Major Veronika
Július 25., vasárnap 4:30 5:50 Vízilabda férfiak A csoport  Magyarország-Görögország
Július 25., vasárnap 5:00 7:10 Vitorlázás Laser Radial nők, 1-2. futam Érdi Mária
Július 25., vasárnap 6:00 7:15 Sportlövészet férfi 10m légpuska selejtező Péni István, Pekler Zalán
Július 25., vasárnap 7:00 10:45 Asztalitenisz férfi és női egyes 2. forduló Majoros Bence, Madarász Csilla, Póta Georgina
Július 25., vasárnap 7:30 9:40 Vitorlázás Laser férfiak, 1-2. futam Vadnai Benjamin
Július 25., vasárnap 8:00 10:10 Vitorlázás szörf RS:X nők, 1-3. futam Cholnoky Sára
Július 25., vasárnap 8:30 9:10 Sportlövészet férfi 10m légpuska döntő Péni István, Pekler Zalán
Július 25., vasárnap 10:00 11:39 Judo női -52 kg vigaszág, elődöntők, döntő Pupp Réka
Július 25., vasárnap 11:00 14:30 Tollaslabda férfi és női egyes csoportmérkőzések Sárosi Laura, Krausz Gergely
Július 25., vasárnap 11:00 14:53 Vívás női tőr egyéni és férfi párbajtőr elődöntő, döntők Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Siklósi Gergely
Július 25., vasárnap 12:00 14:30 Úszás női 100m hát Burián Katalin
Július 25., vasárnap 12:00 14:30 Úszás férfi 200m gyors Kozma Dominik
Július 25., vasárnap 12:00 14:30 Úszás férfi 100m hát Bohus Richárd, Telegdy Ádám
Július 25., vasárnap 12:00 14:30 Úszás női 400m gyors  Késely Ajna
Július 25., vasárnap 12:00 14:30 Úszás férfi 4x100m gyors váltó magyar váltó
Július 25., vasárnap 13:00 15:00 Asztalitenisz vegyes páros elődöntők Szudi Ádám, Pergel Szandra
Július 25., vasárnap 14:30 16:00 Kézilabda női csoportmérkőzések Magyarország-Franciaország
Július 26., hétfő *23:30 2:00 Riatlon férfiak egyéni Bicsák Bence, Tóth Tamás
Július 26., hétfő 2:00 9:20 Vívás női kard egyéni 64-es tábla az elődöntőig Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta
Július 26., hétfő 2:40 3:20 Evezés férfi egypár negyeddöntők (1-4) Pétervári-Molnár Bendegúz
Július 26., hétfő 3:00 6:00 Asztalitenisz férfi és női egyes 2. forduló Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
Július 26., hétfő 3:00 8:30 Tollaslabda férfi és női egyes csoportmérkőzések Sárosi Laura, Krausz Gergely
Július 26., hétfő 3:30 3:37 Úszás női 100m pillangó döntő   Sebestyén Dalma
Július 26., hétfő 3:37 3:50 Úszás férfi 200m gyors elődöntők   Kozma Dominik
Július 26., hétfő 4:20 4:31 Úszás női 400m gyors döntő  Késely Ajna
Július 26., hétfő 4:31 4:43 Úszás férfi 100m hát elődöntők  Bohus Richárd, Telegdy Ádám
Július 26., hétfő 4:53 5:05 Úszás női 100m hát elődöntők Burián Katalin
Július 26., hétfő 4:05 5:15 Úszás férfi 4x100m gyors váltó döntő magyar váltó
Július 26., hétfő 4:00 7:02 Judo női -57 kg selejtezők az elődöntőig Karakas Hedvig
Július 26., hétfő 4:00 13:00 Tenisz Férfi egyes 2. forduló Fucsovics Márton
Július 26., hétfő 5:00 7:10 Vitorlázás Laser férfiak, 3-4. futam Vadnai Benjamin
Július 26., hétfő 7:30 9:40 Vitorlázás Laser Radial nők, 3-4. futam Érdi Mária
Július 26., hétfő 7:30 10:30 Asztalitenisz férfi és női egyes 3. forduló Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
Július 26., hétfő 8:00 10:10 Vitorlázás szörf RS:X nők, 4-6. futam Cholnoky Sára
Július 26., hétfő 8:00 10:00 Kerékpár (Mountain Bike) férfi Cross-country Parti András
Július 26., hétfő 8:30 9:50 Vízilabda nők B csoport  Orosz olimpiai csapat-Magyarország
Július 26., hétfő 10:00 12:40 Judo női -57 kg vigaszág, elődöntők, döntő Karakas Hedvig
Július 26., hétfő 11:00 14:30 Tollaslabda férfi és női csoportmérkőzések Sárosi Laura, Krausz Gergely
Július 26., hétfő 11:00 14:53 Vívás női kard egyéni elődöntő, döntők Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta
Július 26., hétfő 12:00 14:30 Úszás férfi 200m pillangó Milák Kristóf, Kenderesi Tamás
Július 26., hétfő 12:00 14:00 Úszás női 200m vegyes Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma
Július 26., hétfő 12:00 14:30 Úszás női 1500m gyors Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória
Július 26., hétfő 13:00 15:10 Asztalitenisz vegyes páros bronzmérkőzés és döntő Szudi Ádám, Pergel Szandra
Július 27., kedd *23:30 2:05 Triatlon női egyéni Bragmayer Zsanett, Kovács Zsófia
Július 27., kedd 1:30 1:50 Evezés férfi egypár C/D elődöntők (1-2) Pétervári-Molnár Bendegúz
Július 27., kedd 2:30 7:25 Íjászat férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
Július 27., kedd 3:00 8:30 Tollaslabda férfi és női csoportmérkőzések Sárosi Laura, Krausz Gergely
Július 27., kedd 3:00 6:00 Asztalitenisz férfi és női egyes 3. forduló Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
Július 27., kedd 3:43 3:51 Úszás férfi 200m gyors döntő  Kozma Dominik
Július 27., kedd 3:51 3:59 Úszás női 100m hát döntő  Burián Katalin
Július 27., kedd 3:59 4:07 Úszás férfi 100m hát döntő  Bohus Richárd, Telegdy Ádám
Július 27., kedd 4:35 4:48 Úszás férfi 200m pillangó elődöntők  Milák Kristóf, Kenderesi Tamás
Július 27., kedd 4:58 5:12 Úszás női 200m vegyes elődöntők  Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma
Július 27., kedd 4:00 6:49 Judo női -63 kg és férfi -81kg selejtezők az elődöntőig Özbas Szofi, Ungvári Attila
Július 27., kedd 4:00 5:30 Kézilabda női csoportmérkőzés Brazília-Magyarország
Július 27., kedd 4:00 13:00 Tenisz férfi egyes 2. forduló Fucsovics Márton
Július 27., kedd 5:00 7:20 Vitorlázás Laser férfiak, 5-6. futam Vadnai Benjamin
Július 27., kedd 5:00 7:10 Vitorlázás Laser Radial nők, 5-6. futam Érdi Mária
Július 27., kedd 6:00 8:10 Vitorlázás finn dingi férfiak, 1-2. futam Berecz Zsombor
Július 27., kedd 6:15 7:20 Sportlövészet 10m légpuska mix csapat kvalifikáció Péni István, Mészáros Eszter
Július 27., kedd 7:30 10:30 Asztalitenisz férfi és női egyes 3. forduló, nyolcaddöntő Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
Július 27., kedd 8:00 10:00 Kerékpár (Mountain Bike) női Cross-country Vas Kata Blanka
Július 27., kedd 8:15 9:10 Sportlövészet 10m légpuska mix csapat döntő Péni istván, Mészáros Eszter
Július 27., kedd 9:00 12:55 Íjászat férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
Július 27., kedd 10:00 12:30 Judo női -63 kg és férfi -81kg vigaszág, elődöntő, döntők Özbas Szófi, Ungvári Attila
Július 27., kedd 11:00 14:30 Tollaslabda férfi és női csoportmérkőzések Sárosi Laura, Krausz Gergely
Július 27., kedd 11:20 12:40 Vízilabda férfiak A csoport  Japán-Magyarország
Július 27., kedd 12:00 14:30 Úszás férfi 100m gyors Németh Nándor, Szabó Szebasztián
Július 27., kedd 12:00 14:30 Úszás női 200m pillangó Hosszú Katinka, Kapás Boglárka
Július 27., kedd 12:00 14:30 Úszás férfi 4x200m gyorsváltó magyar váltó
Július 27., kedd 12:00 14:30 Úszás férfi 800m gyors Kalmár Ákos
Július 27., kedd 12:30 15:30 Asztalitenisz férfi és női egyes nyolcaddöntő Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
Július 28., szerda 2:00 7:30 Tollaslabda női csoportmérkőzés Sárosi Laura
Július 28., szerda 2:30 6:25 Íjászat férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
Július 28., szerda 3:00 6:00 Asztalitenisz férfi és női egyes negyeddöntő Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
Július 28., szerda 3:00 8:20 Vívás férfi kardcsapat nyolcaddöntőtől döntőig, 5-8. helyért magyar csapat
Július 28., szerda 3:30 3:41 Úszás férfi 100m gyors elődöntők  Németh Nándor, Szabó Szebasztián
Július 28., szerda 3:49 3:57 Úszás férfi 200m pillangó döntő   Milák Kristóf, Kenderesi Tamás
Július 28., szerda 3:57 4:11 Úszás női 200m pillangó elődöntők  Hosszú Katinka, Kapás Boglárka
Július 28., szerda 4:45 4:54 Úszás női 200m vegyes döntő   Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma
Július 28., szerda 4:54 5:16 Úszás női 1500m gyors döntő Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória
Július 28., szerda 5:16 5:26 Úszás férfi 4x200m gyorsváltó döntő  magyar váltó
Július 28., szerda 4:00 7:02 Judo férfi -90 kg selejtező, elődöntőig  Tóth Krisztián
Július 28., szerda 4:00 13:00 Tenisz férfi egyes 3. forduló Fucsovics Márton
Július 28., szerda 4:18 4:28 Evezés férfi egypár A/B döntő (1-2) Pétervári-Molnár Bendegúz
Július 28., szerda 5:00 7:10 Vitorlázás finn dingi férfiak, 3-4. futam Berecz Zsombor
Július 28., szerda 5:10 7:20 Vitorlázás szörf RS:X nők, 7-9. futam Cholnoky Sára
Július 28., szerda 5:36 6:39 Ökölvívás férfi 52-57kg nyolcaddöntő Gálos Roland
Július 28., szerda 7:00 8:20 Vízilabda nők B csoport  Magyarország-Egyesült Államok
Július 28., szerda 8:00 11:00 Asztalitenisz férfi és női egyes negyeddöntő Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
Július 28., szerda 9:00 11:40 Íjászat férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
Július 28., szerda 10:00 12:10 Judo férfi -90 kg vigaszág, elődöntő, döntő Tóth Krisztián
Július 28., szerda 11:00 14:30 Tollaslabda férfi csoportmérkőzések Krausz Gergely
Július 28., szerda 11:30 13:20 Vívás férfi kardcsapat bronzmérkőzés, döntő magyar csapat
Július 28., szerda 11:36 12:39 Ökölvívás férfi 52-57kg nyolcaddöntő Gálos Roland
Július 28., szerda 12:00 14:30 Úszás férfi 200m hát Telegdy Ádám
Július 28., szerda 12:00 14:30 Úszás női 200m mell Békési Eszter
Július 28., szerda 12:00 14:30 Úszás férfi 200m vegyes Kós Hubert, Cseh László
Július 28., szerda 12:00 14:30 Úszás női 4x200m gyorsváltó magyar váltó
Július 28., szerda 13:00 15:00 Asztalitenisz férfi egyes negyeddöntő Majoros Bence
Július 29., csütörtök 1:30 1:42 Evezés férfi egypár F döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
Július 29., csütörtök 1:54 2:06 Evezés férfi egypár E döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
Július 29., csütörtök 2:00 5:30 Tollaslabda női egyes negyeddöntő Sárosi Laura
Július 29., csütörtök 2:00 9:25 Vívás női tőrcsapat nyolcaddöntőtől döntőig, 5-8. helyért magyar csapat
Július 29., csütörtök 2:00 5:45 Sportlövészet női 25m pisztoly preciziós sorozat Major Veronika
Július 29., csütörtök 2:30 7:25 Íjászat férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
Július 29., csütörtök 3:00 4:20 Vízilabda férfiak A csoport  Magyarország-Dél-afrikai Köztársaság
Július 29., csütörtök 3:30 3:44 Úszás férfi 800m gyors döntő  Kalmár Ákos
Július 29., csütörtök 4:04 4:18 Úszás férfi 200m hát elődöntő Telegdy Ádám
Július 29., csütörtök 4:28 4:37 Úszás női 200m pillangó döntő Hosszú Katinka, Kapás Boglárka
Július 29., csütörtök 4:37 4:44 Úszás férfi 100m gyors döntő Németh Nándor, Szabó Szebasztián
Július 29., csütörtök 4:54 5:08 Úszás női 200m mell elődöntő  Békési Eszter
Július 29., csütörtök 5:08 5:21 Úszás férfi 200m vegyes elődöntő Kós Hubert, Cseh László
Július 29., csütörtök 5:31 5:46 Úszás női 4x200m gyorsváltó döntő magyar váltó
Július 29., csütörtök 4:00 7:02 Judo férfi -100 kg selejtező, elődöntőig Cirjenics Miklós
Július 29., csütörtök 4:00 6:00 Asztalitenisz női egyes elődöntő Madarász Dóra, Póta Georgina
Július 29., csütörtök 4:00 13:00 Tenisz férfi egyes negyeddöntő Fucsovics Márton 
Július 29., csütörtök 4:38 4:50 Evezés férfi egypár D döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
Július 29., csütörtök 5:00 7:10 Vitorlázás Laser férfiak, 7-8.futam Vadnai Benjamin
Július 29., csütörtök 5:10 7:20 Vitorlázás Laser Radial nők, 7-8.futam Érdi Mária
Július 29., csütörtök 6:00 8:10 Vitorlázás szörf RS:X nők,  10-12.futam Cholnoky Sára
Július 29., csütörtök 7:30 9:40 Vitorlázás Finn férfiak, 5-6.futam Berecz Zsombor
Július 29., csütörtök 8:00 10:00 Asztalitenisz férfi egyes elődöntő Majoros Bence
Július 29., csütörtök 9:00 11:40 Íjászat férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
Július 29., csütörtök 10:00 12:40 Judo férfi -100 kg vigaszág, elődöntő, döntő Cirjenics Miklós
Július 29., csütörtök 10:00 15:00 Tollaslabda férfi egyes nyolcaddöntő Krausz Gergely
Július 29., csütörtök 11:30 14:10 Vívás női tőrcsapat bronzmérkőzés, döntő magyar csapat
Július 29., csütörtök 12:00 14:30 Úszás női 800m gyors  Késely Ajna
Július 29., csütörtök 12:00 14:30 Úszás férfi 100m pillangó Milák Kristóf, Szabó Szebasztián
Július 29., csütörtök 12:00 14:30 Úszás női 200m hát Hosszú Katinka, Burián Katalin
Július 29., csütörtök 12:00 14:30 Úszás mix 4x100m vegyesváltó magyar váltó
Július 29., csütörtök 12:30 14:00 Kézilabda női csoportmérkőzés Magyarország-Orosz olimpiai csapat
Július 29., csütörtök 12:50 15:00 Torna női összetett egyéni döntő Kovács Zsófia
Július 29., csütörtök 13:00 15:10 Asztalitenisz női egyes bronzmérkőzés, döntő Madarász Dóra, Póta Georgina
Július 30., péntek 1:57 2:09 Evezés férfi egypár C döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
Július 30., péntek 02:00 - 5:30 Tollaslabda női egyes negyeddöntő Sárosi Laura
Július 30., péntek 02:55 - 3:37 Atlétika női 800m előfutam (1-6) Bartha-Kéri Bianka
Július 30., péntek 03:55 - 4:28 Atlétika férfi 400m gátfutás előfutam (1-5) Koroknai Máté
Július 30., péntek 02:00 - 5:15 Sportlövészet női 25m pisztoly gyors sorozat kvalifikáció Majos Veronika
Július 30., péntek 02:21 - 2:33 Evezés férfi egypár B döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
Július 30., péntek 02:45 - 2:57 Evezés férfi egypár A döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
Július 30., péntek 03:30 - 3:41 Úszás női 200m mell döntő  Békési Eszter
Július 30., péntek 03:41 - 3:50 Úszás férfi 200m hát döntő Telegdy Ádám
Július 30., péntek 03:50 - 3:59 Úszás női 200m hát elődöntők  Hosszú Katinka, Burián Katalin
Július 30., péntek 04:16 - 4:25 Úszás férfi 200m vegyes döntő  Kós Hubert, Cseh László
Július 30., péntek 04:55 - 5:09 Úszás férfi 100m pillangó elődöntők Milák Kristóf, Szabó Szebasztián
Július 30., péntek 05:00 - 7:10 Vitorlázás Laser Radial nők, 9-10. futam Érdi Mária
Július 30., péntek 05:00 - 13:00 Tenisz férfi egyes elődöntő Fucsovics Márton
Július 30., péntek 07:00 - 7:40 Sportlövészet női 25m pisztoly döntő Major Veronika
Július 30., péntek 07:30 - 9:40 Vitorlázás Laser férfiak, 9-10. futam  Vadnai Benjamin
Július 30., péntek 08:30 - 14:30 Tollaslabda női egyes negyeddöntő Sárosi Laura
Július 30., péntek 11:20 - 12:40 Vízilabda nők B csoport  Japán-Magyarország
Július 30., péntek 12:00 - 14:30 Úszás férfi 50m gyors Lobanovszkij Maxim
Július 30., péntek 12:00 - 14:30 Úszás férfi 1500m gyors Kalmár Ákos, Gyurta Gergely
Július 30., péntek 12:00 14:30 Úszás férfi 4x100m vegyes váltó magyar váltó
Július 30., péntek 12:25 13:21 Atlétika női súlylökés selejtező A-B Márton Anita
Július 30., péntek 13:00 15:10 Asztalitenisz férfi egyes bronzmérkőzés, döntő Majoros Bence
Július 31., szombat 0:30 2:25 Triatlon vegyes váltó magyar váltó
Július 31., szombat 2:00 9:00 Tollaslabda férfi egyes negyeddöntő Krausz Gergely
Július 31., szombat 2:30 4:15 Íjászat férfi egyéni nyolcaddöntő Balogh Mátyás
Július 31., szombat 3:45 4:18 Atlétika női 100m gátfutás előfutam (5) Kozák Luca
Július 31., szombat 3:00 8:20 Vívás női kardcsapat nyolcaddöntőtől döntőig, 5-8. helyért magyar csapat
Július 31., szombat 3:30 3:37 Úszás férfi 100m pillangó döntő  Milák Kristóf, Szabó Szebasztián
Július 31., szombat 3:37 3:46 Úszás női 200m hát döntő Hosszú Katinka, Burián Katalin
Július 31., szombat 3:46 4:01 Úszás női 800m gyors döntő Késely Ajna
Július 31., szombat 4:11 4:22 Úszás férfi 50m gyors elődöntők  Lobanovszkij Maxim
Július 31., szombat 4:43 4:54 Úszás mix 4x100m vegyes váltó döntő magyar váltó
Július 31., szombat 5:00 7:10 Vitorlázás finn dingi férfiak, 7-8. futam Berecz Zsombor
Július 31., szombat 7:30 7:53 Vitorlázás szörf RS:X nők, Medal Race Cholnoky Sára
Július 31., szombat 5:00 7:45 Sportlövészet női 50m puska 3x40 lövés összetett kvalifikáció Mészáros Eszter
Július 31., szombat 5:00 13:00 Tenisz férfi egyes bronzmérkőzés Fucsovics Márton
Július 31., szombat 7:00 8:20 Vízilabda férfiak A csoport Egyesült Államok-Magyarország
Július 31., szombat 7:45 10:20 Íjászat férfi egyéni negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő Balogh Mátyás
Július 31., szombat 9:00 9:50 Sportlövészet női 50m puska 3x40 lövés összetett döntő Mészáros Eszter
Július 31., szombat 11:00 16:00 Tollaslabda női egyes elődöntő Sárosi Laura
Július 31., szombat 11:30 13:20 Vívás női kardcsapat bronzmérkőzés, döntő magyar csapat
Július 31., szombat 12:30 14:00 Kézilabda női csoportmérkőzés Magyarország-Spanyolország
Július 31., szombat 13:50 14:12 Atlétika női 800m elődöntő (1-3)  Bartha-Kéri Bianka
Augusztus 1., vasárnap 2:10 3:06 Atlétika női kalapácsvetés selejtező A Gyurátz Réka
Augusztus 1., vasárnap 2:40 3:05 Atlétika női 3000m akadályfutás előfutam (1-2) Kácser Zita, Wágner-Gyürkés Viktória, Tóth Lili Anna
Augusztus 1., vasárnap 2:50 3:58 Atlétika női távolugrás selejtező A-B Nguyen Anasztázia
Augusztus 1., vasárnap 3:10 3:20 Atlétika női 3000m akadályfutás előfutam (1-3) Kácser Zita, Wágner-Gyürkés Viktória
Augusztus 1., vasárnap 3:35 4:45 Atlétika női súlylökés döntő Márton Anita
Augusztus 1., vasárnap 3:40 4:36 Atlétika női kalapácsvetés selejtező B Gyurátz Réka
Augusztus 1., vasárnap 3:00 6:00 Asztalitenisz női csapat nyolcaddöntő magyar csapat
Augusztus 1., vasárnap 3:30 3:37 Úszás férfi 50m gyors döntő  Lobanovszkij Maxim
Augusztus 1., vasárnap 3:44 4:05 Úszás férfi 1500m gyors döntő Kalmár Ákos, Gyurta Gergely
Augusztus 1., vasárnap 4:36 4:47 Úszás férfi 4x 100m vegyesváltó döntő magyar váltó
Augusztus 1., vasárnap 4:30 5:03 Ökölvívás férfi 52-57kg negyeddöntő Gálos Roland
Augusztus 1., vasárnap 5:00 13:00 Tenisz férfi egyes döntő Fucsovics Márton
Augusztus 1., vasárnap 6:00 9:00 Tollaslabda férfi egyes elődöntő Krausz Gergely
Augusztus 1., vasárnap 7:00 18:20 Vízilabda nők B csoport  Magyarország-Kína
Augusztus 1., vasárnap 7:30 7:58 Vitorlázás Laser férfiak, éremfutam Vadnai Benjamin
Augusztus 1., vasárnap 8:00 10:10 Vitorlázás finn dingi férfiak, 9-10. futam Berecz Zsombor
Augusztus 1., vasárnap 8:30 8:58 Vitorlázás Laser Radial nők, éremfutam Érdi Mária
Augusztus 1., vasárnap 7:30 10:30 Asztalitenisz női csapat nyolcaddöntő magyar csapat
Augusztus 1., vasárnap 10:30 11:03 Ökölvívás férfi 52-57kg negyeddöntő Gálos Roland
Augusztus 1., vasárnap 10:40 11:20 Torna női ugrás döntő Kovács Zsófia
Augusztus 1., vasárnap 12:30 15:30 Asztalitenisz női csapat nyolcaddöntő magyar csapat
Augusztus 1., vasárnap 12:15 12:50 Torna női felemáskorlát döntő  Kovács Zsófia
Augusztus 1., vasárnap 12:45 13:02 Atlétika női 100m gátfutás elődöntő (1-3) Kozák Luca
Augusztus 1., vasárnap 14:05 14:26 Atlétika férfi 400m gátfutás elődöntő (1-3) Koroknai Máté
Augusztus 1., vasárnap 13:30 16:00 Tollaslabda női egyes bronzmérkőzés és döntő Sárosi Laura
Augusztus 2., hétfő 2:00 2:56 Atlétika férfi kalapácsvetés selejtező A Halász Bence
Augusztus 2., hétfő 3:30 4:26 Atlétika férfi kalapácsvetés selejtező B Halász Bence
Augusztus 2., hétfő 4:50 4:51 Atlétika női 100m gátfutás döntő Kozák Luca
Augusztus 2., hétfő 2:30 3:05 Kajak-Kenu női K1 200m előfutam (1-5) Lucz Dóra, Kárász Anna
Augusztus 2., hétfő 3:05 3:21 Kajak-Kenu férfi C2 1000m előfutam (1-2) Adolf Balázs, Fejes Dániel
Augusztus 2., hétfő 3:21 3:53 Kajak-Kenu férfi K1 1000m előfutam (1-4) Varga Ádám, Kopasz Bálint
Augusztus 2., hétfő 4:00 4:21 Kajak-Kenu női K2 500m előfutam (1-3) Kozák, Bodonyi, Csipes, Medveczky
Augusztus 2., hétfő 4:45 5:06 Kajak-Kenu női K1 200m negyeddöntő (1-3) Lucz Dóra, Kárász Anna
Augusztus 2., hétfő 5:06 5:22 Kajak-Kenu férfi C2 1000m negyeddöntő (1-2) Adolf Balázs, Fejes Dániel
Augusztus 2., hétfő 5:22 5:38 Kajak-Kenu férfi K1 1000m negyeddöntő (1-2) Varga Ádám, Kopasz Bálint
Augusztus 2., hétfő 5:45 5:59 Kajak-Kenu női K2 500m negyeddöntő (1-2) Kozák, Bodonyi, Csipes, Medveczky
Augusztus 2., hétfő 3:00 4:20 Vízilabda férfiak A csoport  Magyarország-Olaszország
Augusztus 2., hétfő 3:00 6:00 Asztalitenisz női csapat negyeddöntő magyar csapat
Augusztus 2., hétfő 4:30 6:30 Birkózás férfi kötöttfogás 77kg és 97kg nyolcaddöntők, negyeddöntők Szőke Alex, Lőrincz Tamás
Augusztus 2., hétfő 4:30 7:15 Sportlövészet férfi 50m puska 3x60 lövés összetett kvalifikáció Péni István, Pekler Zalán
Augusztus 2., hétfő 9:15 10:45 Kézilabda női csoportmérkőzés Magyarország-Svédország
Augusztus 2., hétfő 07:30  10:3 Asztalitenisz női csapat negyeddöntő magyar csapat
Augusztus 2., hétfő 9:50 10:40 Sportlövészet férfi 50m puska 3x60 lövés összetett döntő Péni István, Pekler Zalán
Augusztus 2., hétfő 10:45 11:20 Torna női talaj döntő Kovács Zsófia
Augusztus 2., hétfő 11:15 11:55 Birkózás férfi kötöttfogás 77kg és 97kg elődöntők  Szőke Alex, Lőrincz Tamás
Augusztus 2., hétfő 12:30 15:30 Asztalitenisz női csapat negyeddöntő magyar csapat
Augusztus 2., hétfő 13:00 16:00 Tollaslabda férfi egyes bronzmérkőzés, döntő Krausz Gergely
Augusztus 3., kedd 2:05 2:20 Atlétika férfi 1500m előfutamok Szögi István
Augusztus 3., kedd 2:20 3:16 Atlétika női gerelyhajítás selejtező A Szilágyi Réka
Augusztus 3., kedd 3:50 5:10 Atlétika női távolugrás döntő Nguyen Anasztázia
Augusztus 3., kedd 3:50 4:46 Atlétika női gerelyhajítás selejtező B Szilágyi Réka
Augusztus 3., kedd 5:20 5:21 Atlétika férfi 400m gát döntő Koroknai Máté
Augusztus 3., kedd 2:30 2:44 Kajak-Kenu női K1 200m elődöntők Lucz Dóra, Kárász Anna
Augusztus 3., kedd 2:44 3:00 Kajak-Kenu férfi C2 1000m elődöntők Adolf Balázs, Fejes Dániel
Augusztus 3., kedd 3:00 3:16 Kajak-Kenu férfi K1 1000m elődöntők Kopasz Bálint, Varga Ádám
Augusztus 3., kedd 3:23 3:37 Kajak-Kenu női K2 500m elődöntők Kozák, Bodonyi, Csipes, Medveczky
Augusztus 3., kedd 4:30 4:37 Kajak-Kenu női K1 200m B döntő Lucz Dóra, Kárász Anna
Augusztus 3., kedd 4:37 4:44 Kajak-Kenu női K1 200m A döntő Lucz Dóra, Kárász Anna
Augusztus 3., kedd 4:46 4:54 Kajak-Kenu férfi C2 1000m B döntő Adolf Balázs, Fejes Dániel
Augusztus 3., kedd 4:54 5:02 Kajak-Kenu férfi C2 1000m A döntő Adolf Balázs, Fejes Dániel
Augusztus 3., kedd 5:13 5:21 Kajak-Kenu férfi K1 1000m B döntő Kopasz Bálint, Varga Ádám
Augusztus 3., kedd 5:21 5:29 Kajak-Kenu férfi K1 1000m A döntő Kopasz Bálint, Varga Ádám
Augusztus 3., kedd 5:40 5:47 Kajak-Kenu női K2 500m B döntő Kozák, Bodonyi, Csipes, Medveczky
Augusztus 3., kedd 5:47 5:54 Kajak-Kenu női K2 500m A döntő Kozák, Bodonyi, Csipes, Medveczky
Augusztus 3., kedd 3:00 6:00 Asztalitenisz női csapat negyeddöntő magyar csapat
Augusztus 3., kedd 4:00 4:20 Birkózás férfi kötöttfogás 77kg és 97kg vigaszág  Lőrincz Tamás, Szőke Alex
Augusztus 3., kedd 4:30 6:11 Birkózás női 62 kg és férfi 67 és 87kg 1/8 , 1/4 döntők Sastin Marianna, Korpási Bálint, Lőrincz Viktor
Augusztus 3., kedd 4:30 4:45 Ökölvívás férfi 52-57kg elődöntő Gálos Roland
Augusztus 3., kedd 7:00 9:40 Vízilabda női negyeddöntő (2 mérkőzés) magyar csapat
Augusztus 3., kedd 7:30 7:58 Vitorlázás finn dingi férfiak, éremfutam Berecz Zsombor
Augusztus 3., kedd 7:30 10:30 Asztalitenisz női csapat negyeddöntő magyar csapat
Augusztus 3., kedd 10:45 11:20 Torna női felemáskorlát döntő Kovács Zsófia
Augusztus 3., kedd 11:03 11:18 Ökölvívás férfi 52-57kg elődöntő Gálos Roland
Augusztus 3., kedd 11:15 12:15 Birkózás női 62kg és férfi kötöttfogás 67 és 87kg elődöntők Sastin Marianna, Korpási Bálint, Lőrincz Viktor
Augusztus 3., kedd 12:30 13:40 Birkózás férfi kötöttfogás 77 és 97kg bronzmérkőzés és döntő Lőrincz Tamás, Szőke Alex
Augusztus 3., kedd 11:20 14:00 Vízilabda nők negyeddöntő (1-2) magyar csapat
Augusztus 3., kedd 12:10 12:43 Atlétika férfi 110m gát előfutamok (1-5) Szűcs Valdó
Augusztus 3., kedd 13:35 14:45 Atlétika női kalapácsvetés döntő Gyurátz Réka
Augusztus 3., kedd 14:25 14:27 Atlétika női 800m döntő Bartha-Kéri Blanka
Augusztus 3., kedd 12:30 15:30 Asztalitenisz női csapat elődöntő magyar csapat
Augusztus 4., szerda *23:30 02:0 Nyíltvízi Úszás női 10km Olasz Anna
Augusztus 4., szerda 2:05 3:01 Atlétika férfi gerelyhajítás selejtező A Rivasz-Tóth Norbert
Augusztus 4., szerda 2:35 2:52 Atlétika női hétpróba 100m gátfutás (1-3) Krizsán Xénia
Augusztus 4., szerda 3:35 5:19 Atlétika női hétpróba magasugrás A_B  Krizsán Xénia
Augusztus 4., szerda 4:00 4:17 Atlétika férfi 110m gátfutás elődöntő (1-3) Szűcs Valdó
Augusztus 4., szerda 2:30 2:58 Kajak-Kenu férfi K1 200m előfutam (1-4) Tótka Sándor, Csizmadia Kolos
Augusztus 4., szerda 2:58 3:19 Kajak-Kenu női C1 200m előfutam (1-3) Takács Kincső, Horányi Dóra
Augusztus 4., szerda 3:19 3:54 Kajak-Kenu női K1 500m előfutam (1-5) Kozák Danuta, Csipes Tamara
Augusztus 4., szerda 3:54 4:10 Kajak-Kenu férfi K2 1000m előfutam (1-2) Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint
Augusztus 4., szerda 4:32 4:53 Kajak-Kenu férfi K1 200m negyeddöntő (1-3) Tótka Sándor, Csizmadia Kolos
Augusztus 4., szerda 4:53 5:07 Kajak-Kenu női C1 200m negyeddöntő (1-2) Takács Kincső, Horányi Dóra
Augusztus 4., szerda 5:07 5:21 Kajak-Kenu női K1 500m negyeddöntő (1-2) Kozák Danuta, Csipes Tamara
Augusztus 4., szerda 5:21 5:37 Kajak-Kenu férfi K2 1000m negyeddöntő (1-2) Béke Kornél, Varga Ádám,Nádas Bence, Kopasz Bálint
Augusztus 4., szerda 2:30 4:30 Kézilabda női negyeddöntő magyar csapat
Augusztus 4., szerda 3:00 6:00 Asztalitenisz női csapat elődöntő magyar csapat
Augusztus 4., szerda 4:00 4:20 Birkózás férfi kötöttfogás 67 és 87kg, női 62kg vigaszág Sastin Marianna, Korpási Bálint, Lőrincz Viktor
Augusztus 4., szerda 6:15 8:15 Kézilabda női negyeddöntő magyar csapat
Augusztus 4., szerda 6:50 9:00 Súlyemelés férfi +109kg B csoport Nagy Péter
Augusztus 4., szerda 7:00 9:50 Vízilabda férfi negyeddöntő (2 mérkőzés) magyar csapat
Augusztus 4., szerda 10:00 12:00 Kézilabda női negyeddöntő magyar csapat
Augusztus 4., szerda 12:30 14:30 Birkózás férfi kötöttfogás 67 és 87kg, női 62kg bronzmérkőzés, döntő Sastin Marianna, Korpási Bálint, Lőrincz Viktor
Augusztus 4., szerda 12:05 12:47 Atlétika női hétpróba súlylökés A-B Krizsán Xénia
Augusztus 4., szerda 13:00 13:10 Atlétika női 3000m akadályfutás döntő Kácser Zita,  Wagner-Gyürkés Viktória, Tóth Lili Anna
Augusztus 4., szerda 13:15 14:25 Atlétika férfi kalapácsvetés döntő  Halász Bence
Augusztus 4., szerda 13:30 13:47 Atlétika női hétpróba 200m (1-3) Krizsán Xénia
Augusztus 4., szerda 11:20 14:10 Vízilabda férfiak negyeddöntő (2 mérkőzés) magyar csapat
Augusztus 4., szerda 12:30 15:00 Súlyemelés Férfi +109kg A döntő Nagy Péter
Augusztus 4., szerda 13:45 15:45 Kézilabda női negyeddöntő magyar csapat
Augusztus 5., csütörtök 23:30 2:00 Nyíltvízi Úszás  férfi 10km Rasovszky Kristóf
Augusztus 5., csütörtök 2:40 3:22 Atlétika női hétpróba távolugrás A-B Krizsán Xénia
Augusztus 5., csütörtök 4:55 4:56 Atlétika férfi 110m gátfutás döntő  Szűcs Valdó
Augusztus 5., csütörtök 5:30 6:12 Atlétika női hétpróba gerelyhajítás A  Krizsán Xénia
Augusztus 5., csütörtök 6:40 7:22 Atlétika női hétpróba gerelyhajítás B  Krizsán Xénia
Augusztus 5., csütörtök 2:30 2:44 Kajak-Kenu férfi K1 200m elődöntők Tótka Sándor, Csizmadia Kolos 
Augusztus 5., csütörtök 2:44 2:58 Kajak-Kenu női C1 200m elődöntők Takács Kincső, Horányi Dóra
Augusztus 5., csütörtök 2:58 3:12 Kajak-Kenu női K1 500m elődöntők Kozák Danuta, Csipes Tamara
Augusztus 5., csütörtök 3:12 3:20 Kajak-Kenu férfi K2 1000m elődöntők Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint
Augusztus 5., csütörtök 4:20 4:27 Kajak-Kenu férfi K12 200m B döntő Tótka Sándor, Csizmadia Kolos
Augusztus 5., csütörtök 4:27 4:34 Kajak-Kenu férfi K1 200m A döntő Tótka Sándor, Csizmadia Kolos 
Augusztus 5., csütörtök 4:36 4:43 Kajak-Kenu női C1 200m B döntő Takács Kincső, Horányi Dóra
Augusztus 5., csütörtök 4:43 4:50 Kajak-Kenu női C1 200m A döntő Takács Kincső, Horányi Dóra
Augusztus 5., csütörtök 5:01 5:08 Kajak-Kenu női K1 500m B döntő Kozák Danuta, Csipes Tamara
Augusztus 5., csütörtök 5:08 5:15 Kajak-Kenu női K1 500m A döntő Kozák Danuta, Csipes Tamara
Augusztus 5., csütörtök 5:26 5:34 Kajak-Kenu férfi K2 1000m B döntő Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint
Augusztus 5., csütörtök 5:34 5:42 Kajak-Kenu férfi K2 1000m A döntő Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint
Augusztus 5., csütörtök 4:00 7:00 Asztalitenisz női csapat bronzmérkőzés magyar csapat
Augusztus 5., csütörtök 6:00 9:00 Öttusa nők rangsoroló vívás Kovács Sarolta, Gulyás Michelle
Augusztus 5., csütörtök 9:30 12:30 Öttusa férfiak rangsoroló vívás Marosi Ádám, Kasza Róbert
Augusztus 5., csütörtök 7:00 9:50 Vízilabda női mérkőzések 5-8. helyért, női elődöntő magyar csapat
Augusztus 5., csütörtök 8:35 8:50 Ökölvívás férfi 52-57kg döntő Gálos Roland
Augusztus 5., csütörtök 11:20 14:10 Vízilabda női mérkőzések 5-8. helyért, női elődöntő magyar csapat
Augusztus 5., csütörtök 13:00 13:14 Atlétika férfi 1500m elődöntő (1-2) Szögi István
Augusztus 5., csütörtök 14:20 14:33 Atlétika női hétpróba 800m  (1-2) Krizsán Xénia
Augusztus 5., csütörtök 12:30 15:40 Asztalitenisz női csapat döntő magyar csapat
Augusztus 6., péntek *22:30 03:0 Atlétika férfi 50km gyaloglás Venyercsán Bence, Helebrandt Máté
Augusztus 6., péntek 2:30 2:44 Kajak-Kenu női C2 500m 2 előfutam Balla Virág, Takács Kincső
Augusztus 6., péntek 2:44 3:08 Kajak-Kenu férfi C1 1000m 3 előfutam Adolf Balázs, Fejes Dániel
Augusztus 6., péntek 3:15 3:29 Kajak-Kenu női K4 500m 2 előfutam Kozák Danuta, Kárász Anna, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara
Augusztus 6., péntek 3:30 3:44 Kajak-Kenu férfi K4 500m 2 előfutam Nádas Bence, Béke Kornél, Csizmadia Kolos, Tótka Sándor
Augusztus 6., péntek 4:07 4:21 Kajak-Kenu női C2 500m 2 negyeddöntő Balla Virág, Takács Kincső
Augusztus 6., péntek 4:21 4:37 Kajak-Kenu férfi C1 1000m 2 negyeddöntő Adolf Balázs, Fejes Dániel
Augusztus 6., péntek 3:20 6:15 Ritmikus Gimnasztika egyéni összetett kvalifikáció Pigniczki Fanni
Augusztus 6., péntek 4:30 6:30 Birkózás férfi szabadfogás 65kg nyolcaddöntő. Negyeddöntő Muszukajev Iszmail 
Augusztus 6., péntek 7:00 9:40 Vízilabda férfi 5-8. helyért, elődöntő magyar csapat
Augusztus 6., péntek 7:30 8:03 Öttusa nők úszás Kovács Sarolta, Gulyás Michelle
Augusztus 6., péntek 8:45 9:38 Öttusa nők bónuszvívás Kovács Sarolta, Gulyás Michelle
Augusztus 6., péntek 10:15 11:36 Öttusa nők lovaglás Kovács Sarolta, Gulyás Michelle
Augusztus 6., péntek 12:30 12:45 Öttusa nők Laser Run Kovács Sarolta, Gulyás Michelle
Augusztus 6., péntek 7:50 10:45 Ritmikus Gimnasztika egyéni összetett kvalifikáció Pigniczki Fanni
Augusztus 6., péntek 9:30 11:15 Atlétika női 20km gyaloglás Madarász Viktória, Kovács Barbara
Augusztus 6., péntek 10:00 12:00 Kézilabda női elődöntő magyar csapat
Augusztus 6., péntek 10:00 14:30 Karate férfi Kumite -75kg csoport selejtező, elődöntő, döntő Hárspataki Gábor
Augusztus 6., péntek 11:15 11:35 Birkózás férfi szabadfogás 65kg elődöntő Muszukajev Iszmail 
Augusztus 6., péntek 11:20 14:00 Vízilabda férfi 5-8. helyért, elődöntő magyar csapat
Augusztus 6., péntek 12:50 15:08 Atlétika női gerelyhajítás döntő  Szilágyi Réka
Augusztus 6., péntek 14:00 15:00 Kézilabda női elődöntő magyar csapat
Augusztus 7., szombat 2:30 5:20 Vízilabda női helyosztók 5-6., 7-8. hely magyar csapat
Augusztus 7., szombat 2:30 2:44 Kajak Kenu női C2 500m elődöntők Balla Virág, Takács Kincső
Augusztus 7., szombat 2:44 3:00 Kajak Kenu férfi C1 1000m elődöntők Adolf Balázs, Fejes Dániel
Augusztus 7., szombat 3:07 3:14 Kajak Kenu női K4 500m elődöntő Kozák Danuta, Kárász Anna, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara
Augusztus 7., szombat 3:14 3:21 Kajak Kenu férfi K4 500m elődöntő Nádas Bence, Béke Kornél, Csizmadia Kolos, Tótka Sándor
Augusztus 7., szombat 4:15 4:22 Kajak Kenu női C2 500m B döntő Balla Virág, Takács Kincső
Augusztus 7., szombat 4:22 4:29 Kajak Kenu női C2 500m A döntő Balla Virág, Takács Kincső
Augusztus 7., szombat 4:31 4:39 Kajak Kenu férfi C1 1000m B döntő Adolf Balázs, Fejes Dániel
Augusztus 7., szombat 4:39 4:47 Kajak Kenu férfi C1 1000m A döntő Adolf Balázs, Fejes Dániel
Augusztus 7., szombat 5:00 5:08 Kajak Kenu női K4 500m A döntő Kozák Danuta, Kárász Anna, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara
Augusztus 7., szombat 5:19 5:27 Kajak Kenu férfi K4 500m A döntő Nádas Bence, Béke Kornél, Csizmadia Kolos, Tótka Sándor
Augusztus 7., szombat 6:40 8:00 Vízilabda női bronzmérkőzés magyar csapat
Augusztus 7., szombat 7:30 8:03 Öttusa férfiak úszás Marosi Ádám, Kasza Róbert
Augusztus 7., szombat 8:45 9:38 Öttusa férfiak bónuszvívás Marosi Ádám, Kasza Róbert
Augusztus 7., szombat 10:15 11:36 Öttusa férfiak lovaglás Marosi Ádám, Kasza Róbert
Augusztus 7., szombat 12:30 12:45 Öttusa férfiak Laser Run Marosi Ádám, Kasza Róbert
Augusztus 7., szombat 8:20 10:50 Ritmikus Gimnasztika egyéni összetett döntő Pigniczki Fanni
Augusztus 7., szombat 9:30 10:50 Vízilabda női döntő magyar csapat
Augusztus 7., szombat 11:43 13:05 Birkózás férfi szabadfogás 65kg vigaszág, bronzmérkőzés, döntő Muszukajev Iszmail
Augusztus 7., szombat 13:00 14:10 Atlétika férfi gerelyhajítás döntő Rivasz-Tóth Norbert
Augusztus 7., szombat 13:40 13:44 Atlétika férfi 1500m döntő Szögi István
Augusztus 8., vasárnap 2:30 5:20 Vízilabda férfi helyosztók 5-6, 7-8.hely magyar csapat
Augusztus 8., vasárnap 4:00 6:00 Kézilabda női bronzmérkőzés magyar csapat
Augusztus 8., vasárnap 6:40 8:00 Vízilabda férfi bronzmérkőzés magyar csapat
Augusztus 8., vasárnap 8:00 10:30 Kézilabda női döntő magyar csapat
Augusztus 8., vasárnap 9:30 10:50 Vízilabda férfi döntő magyar csapat
Utolsó frissítés: 2021-08-11 07:56:11