Önkormányzati
választás 2019

Baranya
Alsószentmárton

Összes választó:
823
Akik szavaztak:
550
Részvétel:
66.83%

Polgármester-választás

Független

Budai László

34.67%

Független

Petrovics Tibor

30.36%

Független

Jovánovics Milán

12.20%

FIROSZ

Acél Péter

10.57%

Független

Petrovics László

8.78%

Független

Jovánovics Szilveszter

3.42%

Képviselőtestületi választás

Független

Bejutottak: Balogh Miklós, Budai Herman, Budai Péter, Gligulics Olivér, Pesti Miklós, Puskás Tibor
Nem jutottak be: Balogh Krisztián, Balogh Márk (1963), Balogh Márk (1977), Bicskei László, Bonyhádi Tamás, Fenyvesi András, Gróf Zoltán, Gyurgyovics Zsolt, Ignácz Dániel, Ignácz Márton, Jovánovics László, Jovánovics Márton, Jovánovics Roland, Jovánovics Szilveszter, Jovánovics Sándor, Kiss Dániel, Kosztics Norbert, Kosztics Péter Pál, Orsós Jánosné, Petrovics István, Petrovics László (1982), Petrovics László (1983), Petrovics Mihályné, Petrovics Miklós, Petrovics Mánuel, Petrovics Péter, Petrovics Szilveszter, Petrovics Zoltán (1973), Petrovics Zoltán (1978), Petrovics Zoltán (1983), Petrovics Zoltánné, Szilber Péter, Szilber Ábel

6

FIROSZ

Nem jutottak be: Acél Péter, Acél Péter László, Bokor Zoltán, Petrovics Dávid, Petrovics László (1984)

FIDESZ-KDNP

Nem jutottak be: Budai Zoltán

MOMENTUM

Nem jutottak be: Jovánovics Mihály

Megyei közgyűlés választása

FIDESZ-KDNP

Bejutottak: Almás Roland, Dunai Péter, Fazekas Róbert, Guzsvány Attila, Konkoly Gergő, Mester László, Mojzes Tamás, Pfeffer József, Polics József, Pávkovics Gábor, Vörös Sára, Őri László
Nem jutottak be: Baksai Endre Tamás, Balogh Imre, Bareithné Benke Nikolett, Barta Erzsébet, Beregszászi József, Bogos Tünde, Bosnyák Zoltán, Bánkuti Ferenc Rezső, Csendes Istvánné, Csizi Péter, Drávavölgyi Gábor, Farkas Zsolt, Folkner Károly József, Gelencsér Gábor, Hargitai János György, Hegyi Győző, Hoppál Péter, Huth Árpád, Junácski András Csongor, Jámbor Attila, Keserűné Nagy Margit, Kiss Ferenc, Krizics Zsanett, Kálmáncsi Gyula, Mehring-Tóth Szilvia, Miklós József, Nagy Balázs, Nagy Csaba, Nagy Levente, Paróczi Viktor, Pólya Krisztina, Remmert Ferenc, Riegl Gábor, Simon János, Szilágyiné Kadiró Erika, Szécsi Máté, Sáity Borbála, Theisz Ferenc, Vida Laura Ildikó, Weisz Gergő, Zichy Eszter

12

DK

Bejutottak: Nagy Ferenc, Szarkándi Lajosné
Nem jutottak be: Antal László Imre, Arnold Péter Józsefné, Dajka Gyula, Hires Béla György, Jakab Lajosné, Juczi Ferenc Attila, Juczi Ferenc Attiláné, Lajosy Ildikó, Lukács János, Mezei Nándor, Mezei Nándorné, Nagy István, Pap István, Szoták Árpádné, Szpisják Pálné, Zengőné Kovács Katalin

2

JOBBIK

Bejutottak: Konyári Zsolt, Schwarcz-Kiefer Patrik
Nem jutottak be: Bogdán Attila, Bősz Anna Mária, Imre Ferenc, Kolat Erzsébet, Kovács Henrietta, Lajkóné Németh Bernadett, Lakatos Blanka, Lehőcz Olivér, Németh Natasa Emese, Varga Zoltán, Álló János

2

MSZP

Bejutottak: Szakács László
Nem jutottak be: Barbarics Ildikó, Bónis Imre, Gonda Tibor, Kapronczai József Andrásné, Karácsonyi Hajnalka, Kis János, Maretics József, Zádori Tivadar

1

MOMENTUM

Bejutottak: Péderi Tamás
Nem jutottak be: Gayerné Nemeskéri Katalin, Gazsi Sándor Norbert, Gergely Attila, Hidegkuti Szabolcs, Jovánovics Mihály, Nemes Balázs, Wéber Viktor

1

Mi Hazánk

Nem jutottak be: Csontos Tamás, Horváth Miklós, Horváth Tamás, Ipacs Sándor, Klencsár Béla, Makk András István, Mészáros Sándor, Németh Ildikó Etelka, Paáll Csaba Tiborné, Tinusz Edit

Előző választások eredménye

Európai parlamenti választás 2019

Helyi pártlistás eredmények

FIDESZ-KDNP

68.53%

DK

15.38%

MOMENTUM

13.29%

MSZP-Párbeszéd

2.80%

Mi Hazánk

JOBBIK

LMP

MUNKÁSPÁRT

MKKP

Önkormányzati választások 2014

Polgármester-választás

Független

Budai László

54.10%

FIDESZ-KDNP

Vas Péter

41.67%

Független

Bonyhádi Tamás

1.98%

Független

Petrovics Mihály

1.41%

Független

Petrovics Zoltán

0.85%

Képviselőtestületi választás

Független

Bejutottak: Balogh Miklós, Budai Zoltán, Gligulics Olivér, Jovánovics Szilveszter, Pesti Miklós, Petrovics László
Nem jutottak be: Balogh Márk, Balogh Márk, Bicskei Márton, Bonyhádi Tamás, Gyurgyovics Márton, Hujbertné Petrovics Csilla, Ignácz Dániel, Ignácz Márton, Ignácz Tibor, Jovánovics László, Jovánovics Mihály, Jovánovics Olivér, Kosztics József, Lakatos László, Mitrovics Olivér, Petrovics Dávid, Petrovics László, Petrovics Mihály, Petrovics Zoltán, Petrovics Zoltán, Petrovics Zoltán, Petrovics Zoltánné, Szilber Péter, Szilber Ábel

6

FIDESZ-KDNP

Nem jutottak be: Acél Péter, Bokor Zoltán, Havasi Milorád

Megyei közgyűlés választása

FIDESZ-KDNP

Bejutottak: Fazekas Róbert, Kiss Ferenc Péter, Madaras Zoltán, Mester László, Mojzes Tamás, Nagy Csaba, Pfeffer József, Pohl Marietta, Polics József, Pávkovics Gábor, Szekó József
Nem jutottak be: Almás Roland, Baksai Endre Tamás, Beregszászi József, Bogdán János, Bogdán László, Bosnyák Zoltán Lyubinkó, Bánkuti Ferenc Rezső, Bíró Ferenc, Bóli Ildikó, Dani Zoltán, Darazsacz István, Fodor István Szabolcs, Guzsvány Attila Zsolt, Hargitai János György, Hegyi Győző, Hekler Tibor, Hesz Péter, Huth Árpád, Karsa Tibor, Keczeli Jenő, Kovács István, Krizics Zsanett, Kálmáncsi Gyula, Käsz Zsolt, Lovász Edit, Manyaszekné Várnai Judit, Mezey Mihály, Miklós József, Pancsa Ferenc, Pintér Sándor, Pólya Krisztina, Remmert Ferenc, Róth András Ervin, Szabadi Béla, Szabó Éva Margit, Szieberth Péter, Szolykóné Pfeifer Gabriella, Sáity Borbála, Takáts Zsolt, Theisz Ferenc, Tibay Győző, Tiffán Zsolt, Tóthné Dr. Kőhalmi Melinda, Vida Laura Ildikó, Végi János

11

MSZP

Bejutottak: Barbarics Ildikó, Nagy Attila, Vass Péter
Nem jutottak be: Ajtai János, Bognár Sándor Zoltán, Bónis Imre János, Csorbai Ferenc, Gonda Tibor, Hudvágner Sándor László, Kapronczai József Andrásné, Karnis Gyula, Kiefer Beatrix Melinda, Kis János, Kocsi László, Lép Péter, Maretics József, Puch László, Rendeki Ágoston, Stier Jánosné, Székely Szilárd, Véghelyi József Tibor

3

JOBBIK

Bejutottak: Bayerné Andrics Aliz Mária, Szőcs Norbert, Vida Dezső Zoltán
Nem jutottak be: Asztalos Mihály Gábor, Bölcs Béla, Dalmady Gábor János, Gubicza Gábor, Imre Ferenc, Ipacs Sándor, Kalmár Tibor, Kincses Péter Zoltán, Konyári Zsolt, Kovács Henrietta, Mészáros József Sándor, Nichter Tamás, Pfeifer Zoltán

3

LMP

Bejutottak: Angyal Károly Tibor
Nem jutottak be: Csordás Nikoletta, György Csilla, Horváth Attila, Labodáné Mihálovits Katalin, Ladányi Attila, Majoros Arnold, Skrionya Zoltán

1

DK

Bejutottak: Sütő László
Nem jutottak be: Balázsy Miklós, Bognár András, Csetneki Gábor, Dajka Gyula, Gayer Balázs, Kovács Istvánné, Lőrinczné Deák Lívia, Mezei Nándor, Mezei Nándorné, Molnár Tibor Jánosné, Nagy Mátyás, Nyúl László Vencel, Nyúlné Zátonyi Zita Mária, Soós Józsefné, Szarkándi Lajosné, Szubotics Miklós, Tamon Attila

1

EGYÜTT

Nem jutottak be: Bencsicsné Erdélyi Veronika, Berkecz Balázs, Deli Ferenc, Jégl Zoltán, Planjsek Csaba, Salamon Ferenc, Vass Péterné, Zentai Gábor

JESZ

Nem jutottak be: Dittrich Adrienn, Dittrich Edina, Dittrich Ferenc, Dittrich Ferencné, Freitag Jakabné, Jeránt Márk, Jeránt Márk, Jeránt Márkné, Jeránt Zsuzsanna, Juhász Aliz, Kesztyűs Dávid, Kárpáti Szabolcs, Kárpátiné Kása Zsuzsanna, Nagy Balázs, Nagy Szilárd, Tóth József, Tóthné Réti Ibolya, Zeller Ernő, Zeller Ernőné, Zeller Imre György

NYBMK

Nem jutottak be: Matis Géza József

Kapcsolódó posztok

Hogy legyen, aki a következő polgármesterről is elmondja az igazat

A kormánymédia százmilliárdokból próbál túlharsogni minden kritikus hangot az országban, amikor pedig választás közeledik, felismerhetetlenre hajlítják a valóságot. Ha szerinted fontos, hogy valódi híreket is lehessen olvasni, akkor támogasd rendszeresen a 444 szerkesztőségét!

Egyszeri bankkártyás támogatás

Havi rendszeres támogatás (PayPal)

További támogatási lehetőségek.