edin dzeko

Látnokinak bizonyult a bosnyákok szurkolói dala, minden bizonnyal az Egyesült Államokkal játszanak majd a vb kieséses szakaszában

„I’m from Bosnia, take me to America” – énekelte a Dubioza Kolektiv régi slágerében, Džekóék pedig a Katar elleni győzelemmel történelmi meccsre készülhetnek, szinte biztosan a házigazdák ellen.

Benics Márk
foci 2026. június 25. 19:17

Pettingelésbe fordult a görög-bosnyák futballháború

Dzeko a nadrágot is letépte a felé tornyosuló Papasztathopuloszról, mielőtt egy ipponnal földre vitte. Minőségi foci-műbalhé Athénból.

Rényi Pál Dániel
foci 2016. november 14. 8:36
GYIK Hibát jelentek Impresszum Javítások kezelése Jogi dokumentumok Médiaajánlat RSS Sütibeállítások
© 2026 Magyar Jeti Zrt.

Vége