Az egyetemnek nem tetszett, hogy Bognár Bulcsu LMBTQ-témát vizsgált, most vissza kell venniük. A kutató szerint politikai alapon korlátozták a kutatói szabadságot, de végre pozitív változásokban bízik.
Bár a Mol-vezér szerint a modellváltás jót tett a Corvinusnak, de látja, hogy új rendszer jön. Ennek kialakításában már nem akar szerepet vállalni, „ hiszen óhatatlanul elfogult lennék a saját munkámmal szemben”.