Gyanúsan sok a miniszterelnök pénze.
Elmesélte, milyen ördögi szeánszokat vezet.
Újabb plágiumbotránynak vagyunk tanúi, vagy csak egy rugóra jár a két politikus agya?
"Van egy ajánlatom: Orbán és én is tegyük ki az asztalra, hogy mire vittük 1990 óta, és fillér pontossággal számoljunk be nyilvánosan, hogy miből futotta minderre." - írta kedden Facebook-oldalán.
A volt miniszterelnök elszámoltatást ígér a Facebookon Orbán vagyonáról. Ingatlanvagyon-gyarapodás, Orbán-bányák, stadionok és strómanok. Egy kis ízelítőt ad, és megjegyzi, "ha lesz mód rá", feltárják a "Keresztapa meggazdagodását".
A Nemzeti Fejlesztési Minisztériumban múlt héten lefogott egyik aktivista is indult a 444 Első Nemzeti Szelfibajnokságán.
Gyurcsány és Jávor szerint Paks hazaárulás, Bajnai pedig azt mondta, az Orbán-kormány szimbóluma nem a trafik, hanem az atomerőmű. Ezernél is többen fagyoskodtak, hogy tüntessenek a paksi megállapodás miatt.
Az szja emeléséből befolyó bevételekből vezetné ki a beruházásokat és a hitelezést akadályozó különadókat.
Mi folyik a közoktatásban? A polgármesterek és a kormánypárti, de még az ellenzéki képviselők is a gyerekeink személyes adatairól kérdezősködnek, és családi magánügyeiben vájkálnak. A fekete autóval érkező miniszterelnök felvert egy alvó óvodát, a kereszténydemokrata képviselő pedig III/III-as módszerekkel érdeklődött a megfigyelt személyek magaviselete felől.
A Fidesz-frakció sajtóközleménye szerint „szórakoztató és egyben elkeserítő azt látni, hogy az évekkel ezelőtt lebőgött arcok vezényszóra tapsikolnak az eszelős szemkilövetőnek, akit egy-két hónapja legszívesebben ketrecbe zártak volna”.
A Facebookon pár ezren már jelezték, hogy szeretnének tévévitát. Te akarsz? Szavazz itt!