„Ezért nem válaszolok semmire” – mondta a hvg.hu-nak Orbán munkanélküli, Audival járó tanácsadója.
Így kapcsolódik ki két komoly ember a belvárosban hétköznap este.
2006-ban még egy Lexus terepjáróval közlekedett, amikor volt az a kis verekedése a gyalogosan is agresszív nyugdíjasokkal. Ács Dániel a Széna téren most azonban egy Audiban látta a volán mögött.