kabuki

Nagy Ervin szerint nem is verik agyon Schmidt Máriát a Pintér Béla-féle színdarabban és a jelenet eleve olyan, mint egy Vitéz László-bábjáték

„Az külön vicces, hogy a hölgyemény a darab legvégén vidáman néptáncol.”

Szily László
KULTÚRA 2025. november 9. 10:05

„Én is faszagyerek vagyok! Csak elbasztam az életem”

Pintér Béla új színdarabjában tudathasadással küzdünk mindannyian. De nem az a legfájdalmasabb, amikor a Schmidt Mária-szerű karaktert ládába zárják, majd bottal agyonverik – hanem Navalnij emlegetése.

Herczeg Márk
színház 2025. október 26. 16:57
GYIK Hibát jelentek Impresszum Javítások kezelése Jogi dokumentumok Médiaajánlat RSS Sütibeállítások
© 2026 Magyar Jeti Zrt.

Vége