Mehdi Rajabian

Pontosan tudja, hogy a börtönt és a kínzást kockáztatja, de nem bírta nem megírni ezeket a dalokat

Az iráni Mehdi Rajabian éveket töltött már börtönben, amiért „nem megfelelő” zenét játszott és adott ki. Új lemezét bujkálás közben írta, és az internet segítségével külföldi zenészek vették fel.

Horváth Bence
zene 2021. október 14. 10:27
GYIK Hibát jelentek Impresszum Javítások kezelése Jogi dokumentumok Médiaajánlat RSS Sütibeállítások
© 2026 Magyar Jeti Zrt.

Vége