A 21 Kutatóközpont méréséből az is kiderült, hogy nem az egyéni jelöltek kiléte lesz a döntő április 12-én.
Így kívánnak tenni a női munkavállalók egyenlőségének megteremtéséért, és példát mutatni más munkáltatóknak.