A sepsiszentgyörgyi Raklap együttes tagjai még középiskolások, de májusban már a Budapest Parkban léptek fel. Dé:Nash főszereplésével dokumentumfilm készült a „kellemesen huncut zenekarról”, ezt online először nálunk nézhetitek meg.
Kívülről kedves fiataloknak tűnnek, akik aláírásokat gyűjtenek az olimpiaellenes népszavazáshoz. A felszín alatt azonban már rég lefőtt a kávé.