A legjobb hazai fallabdajátékos június 7-én szerezte meg a 9. magyar bajnoki címét. A profi létről, a világ legjobbjairól és a Los Angeles-i olimpiáról is beszélgettünk vele.
A volt pénzügyminiszter, üzletember Süle Gábort váltotta az elnöki székben