Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház

Korlátozták az ivóvízhasználatot a nyíregyházi kórház egyes épületeiben

„Mikrobiológiai eltéréseket” azonosítottak a kórház vízhálózatában. A kórház szerint a betegellátás folyamatos és biztonságos.

Bábel Vilmos
belföld 2026. június 24. 15:13

Leállt a nyíregyházi kórház gyermeksebészeti ellátása, a komolyabb esetekkel Debrecenig kell menni

Családbarát ország.

Botos Tamás
Egészségügy 2025. január 23. 6:15
GYIK Hibát jelentek Impresszum Javítások kezelése Jogi dokumentumok Médiaajánlat RSS Sütibeállítások
© 2026 Magyar Jeti Zrt.

Vége