Tényleg, az uzsorásokhoz a bankokhoz megy az adófizetők pénze?
Úgy néz, ki részben igen. A kormány ugyanis támogatná a bankokat, hogy azok ne rokkanjanak bele az újabb programba, amivel a devizahiteleseket segítenék. Erről Orbán Gábor, adó és pénzügyekért felelős államtitkár beszélt. (hvg via reuters via hetiválasz)
Kommentek
Közösségünk messze túlnyomó többségének jószándéka és minden moderációs igyekezetünk ellenére a közelmúltban a kollégáinkat durván sértő, bántó megjegyzések jelentek meg felületeinken. Ebben közösségként együttes a felelősségünk, a mienk kiemelt. Amíg újragondoljuk a teendőinket, nem minden cikkünk alatt lehet kommentelni. Egyszersmind kérjük és köszönjük, ha nem csak szabályzatunk betűjének, de a szellemének betartása felett is segítetek őrködni.
Ha kommentelnél, ahhoz Közösség vagy Belső Kör csomagra van szükséged. Ha csak olvasnád a többiek hozzászólásait, ahhoz nem kell előfizetés.