"Mély megrendüléssel értesültem a Moszkvából Orszkba tartó utasszállító repülőgépet ért tragikus szerencsétlenségről, amely számos életet követelt," írta részvétlevelében Vlagyimir Putyinnak Orbán Viktor, közölte a miniszerelnök sajtófőnöke, Havasi Bertalan az MTI-vel. A magyar kormányfő hozzátette:
"a magyar emberekkel együtt osztozunk az áldozatok hozzátartozóinak fájdalmában. Kérem, fogadja őszinte részvétemet."
Havasi Bertalan azt elfelejtette közölni, hogy Orbán jövő hétfőn Szófiába látogat. A bulgáriai vizitről a Novinite.com angol nyelvű, bolgár híroldal adott hírt, amit a sajtófőnök megerősített.
Orbán megbeszélést folytat Bojko Boriszovval, az Európai Unió Tanácsának soros elnökségét ellátó Bulgária miniszterelnökével,
mondta az MTI-nek.
Kommentek
Ha kommentelnél, ahhoz Közösség vagy Belső Kör csomagra van szükséged. Ha csak olvasnád a többiek hozzászólásait, ahhoz nem kell előfizetés.