Oroszország végtelenül sima meccsen 5-0-ra verte Szaúd-Arábiát

• Furcsa időzítéssel már csütörtökön megkezdődik a futball világbajnokság, egyetlen meccsel, a házigazda Oroszország játszik Szaúd-Arábiával, hogy kitöltse az űrt, amit a szünetelő magyar bajnokság hagyott maga után.

2018 június 14., 16:58

Nem akarok igazságtalan lenni

de ez volt az egyik legrosszabb 5-0, amit valaha láttam. De az is igaz, hogy az oroszok a sok unalmas szenvedés közepette pár szép gólt is lőttek. Ellenfél lényegében nem volt, a hazaiak rengeteget hibáztak, de a helyzethez képest összeszedték magukat,a kapu előtt pedig kifejezetten jól feltalálták magukat. Elkiabálni hülyeség lenne, de ez lehet Cserisev vébéje. A most két gólt lövő balszélsőt Spanyolországban sokra tartják, most meg tudta mutatni, miért. Dzjuba pedig szintén csodacserének bizonyult egy góllal + egy gólpasszal.

2018 június 14., 16:53

És meglehet akár az ötödik, lesz még egy orosz szabadrúgás

Egészen veszélyes helyről.

Na ez tényleg szép gól volt, 4-0!

Egy felívelt labdát Dzjuba a 16-os bal sarkánál okosan fejelt le, a lendüületből érkező Cserisev pedig bal külsővel azonnal átcsavarta a jobb felsőbe. Szó mi szó, ez tényleg penge megoldás volt.

2018 június 14., 16:46

Ebben benne volt a hatalmas öngól

De a balról érkező orosz beívelést Muhannad végül kicsivel mellévágta.

2018 június 14., 16:42

Szegény, szegény szaúdiak már azt hitték

hogy meglesz az első kapura tartó lövésük, de a védők blokkoltak.

2018 június 14., 16:35

2 orosz csere is gyors gólt lőtt

Mi következik ebből? Semmi, mert ennél sokkal erősebb ellenfelekkel fognak csak játszani.

2018 június 14., 16:33

Bejött a szaúdi Messi

Fahad Al-Muvallah, akit szintén bevásárolt a szaúdi szövetség a spanyol bajnokságba. A Levantéban padozott, aztán a szezon végén pályára is lépett.

2018 június 14., 16:06

Elkezdődött a második félidő

A szaúdiak támadnak, az eddigi szokásnak megfelelően óriási homály passzal adják el a labdát. Tíz méterre sem volt zöld mezes játékos.

2018 június 14., 16:05

Szivárognak kifelé a csapatok

Mindjárt kezdődik a második félidő. A meccsen eddig nem sokat lehet elemezni, mert egy csapat van csak a pályán, de az is csapkodóan játszik. Szaúd-Arábiának nagyon kéne egy gól.

2018 június 14., 15:59

Ez a teljesítmény csak a szaúdiak ellen elég

Borzasztóan pontatlanul játszanak az oroszok, a passzaik 68 százaléka ment jó helyre az első félidőben egy gyenge, lassan játszó ellenfél ellen.

2018 június 14., 15:52