SZÉP VOLT FIÚK

photo_camera Fotó: CHRISTOF STACHE/AFP
2021 június 23., 21:14

Nego, Orbán, Kleinheisler mit játszottak?

Főleg Kleinheislert kell kiemelni. Középen egészen kivételesen tartott meg és fedezett labdákat, egészen elképesztő odaadással és dinamikával játszott. Nego konkrétan eltüntette a pályáról Gosenst. Orbán mindent kifejelt a 16-os mélyéről. Szalai Ádám, akinek a játéka is kérdéses volt sokáig, hatalmasat brusztolt és gyönyörű gólt fejelt Sallai tökéletes beadásából. Fiola lereteszelte a balszélt, Nagy Ádám szívós volt mint mindig, Schafernek és Szalai Attilának pedig egyértelműen topligában van a helye, minél előbb.

2021 június 23., 21:03

Fantasztikusan játszott, de kiesett a magyar válogatott

2021 június 23., 21:01

Franciaország lett a csoportelső

- Németország 4 ponttal a második, Portugália 4 ponttal harmadik, Magyarország 2 ponttal negyedik.

2021 június 23., 20:58

Csodálatos ez a csapat

A világ három legjobb csapata ellen az utolsó pillanatig meccsben volt a magyar válogatott, és percek választották el attól, hogy továbbjusson egy olyan nehéz csoportból, ami az Európa-bajnokságok történetében is szinte példátlan. Schafer András és Szalai Ádám is könnyivel küzdve énekelte a Himnuszt a szurkolókkal közösen.

2021 június 23., 20:55

A Puskásban zúg a Szép volt, fiúk

Ennek a meccsnek is vége, mindkét csapatnak jó 2-2 lett. A lefújás után két szurkuló berohant a pályára.

2-2. Magyarország 2 ponttal negyedik lett a csoportban. A németek továbbjutottak.

2021 június 23., 20:50

4 perc hosszabbítás

- és a németek egyelőre tartják a kapunk előtt a labdát.

2021 június 23., 20:48

Fiola helyett Nikolics, Kleinheisler helyett Lovrencsics

- Fiola és Kleinheisler is elképesztőt küzdöttek. 89. perc.

2021 június 23., 20:45

Egy kis német csoport ünnepelni kezdett a Puskásban

Kifütyülték őket. Csendes lett a stadion, a francia és a portugál tábor sincs felpörögve.

Nem lehetett bírni a nyomást. Musiala csinált meg jól egy cselt az alapvonal előtt, jól passzolt vissza, Werner lövését még sikerült blokkolni, de aztán Goretzka 16-ról bevágta. 85. perc.

2021 június 23., 20:41

Bő 10 percre a csodától

- nem gól, vagy pontszerzés, hanem győzelem és a továbbjutás kapujában a magyar válogatott Európa legjobb csapatainak gyűrűjében. Jön Volland és Musiala a németeknél, Ginter és Gosens megy le. Löw mindenkit felpakol. Nálunk Varga Kevin váltja Szalai Ádámot.

2021 június 23., 20:34