Fáklyásmenettel tüntettek a budaörsi oktatási intézmények

oktatás

Ajándékozás

Cikkek ajándékozásához Közösség vagy Belső kör csomagra van szükséged.

Ha már előfizetőnk vagy, jelentkezz be! Ha még nem, válassz a csomagjaink közül!

  • A nagykörúti élőlánc előestéjén a budaörsi oktatási intézmények tüntetést rendeztek a közoktatás helyzete ellen nagyjából ötszáz lelkes óvónő, tanár, diák, óvódás, szülő és kutya részvételével.
  • Az esemény a tanártüntetésektől mostanában megszokott mederben, családias hangulatban, „nincs tanár, nincs jövő” skandálások közepette, az autóvezetők szolidáris dudálása mellett, a budaörsi Templom téren Mi vagyunk a grund- és Himnusz-énekléssel lezárva zajlott.
  • A demonstráció specialitását az adta, hogy a fáklyáknak és a különböző világító eszközöknek köszönhetően az átlagosnál látványosabbra sikerült.
Fotó: Bankó Gábor / 444
Fotó: Bankó Gábor / 444
Fotó: Bankó Gábor / 444
-33%

Fizess elő most Revoluttal, és olvass tovább!

Gyors fizetés és 33% kedvezmény az első hónapra.

Már előfizetőnk vagy?
Jelentkezz be!