Szerda délután elkezdődött a Fidesz évadnyitó frakcióülése az esztergomi Grand Hotel Esztergomban. Ahogy az elmúlt években már megszoktuk, a párt frakcióülésén egyáltalán nemcsak a választott képviselők és a kormány tagjai, de az orbánista médiabirodalom fontos figurái is részt vesznek, és meghallgatják a miniszterelnök idénynyitó beszédét. Az érkezők között volt többek között Bayer Zsolt és Rákay Philip is.
Gyors fizetés és 33% kedvezmény az első hónapra.
Már előfizetőnk vagy?