Kétszer nullázták le a görögök a Ferencvárost, vége a magyar bajnok kupaszezonjának

foci
február 22., 21:54

Vendégként 1-0-ra kikapott a Ferencváros a pireuszi Európa-konferencialiga-odavágón, csütörtök este tehát legalább egy góllal kellett volna nyernie már a hosszabbításért is, ebből azonban nem lett semmi. Hiába volt tele a Groupama Aréna, a zöld-fehérek dominálni sem tudtak, nemhogy vezetést szerezni. Nem így a görögök, akik egy kezezés után megítélt tizenegyesből a 44. percben előnybe kerültek, vagyis összesítésben már kettővel mentek. A második félidőben nem született újabb találat, másodszor is 0-1 lett a vége.-

Miként a népi bölcsesség mondja, lőtt gól nélkül nem lehet meccset nyerni, bekapott gólokkal viszont ki lehet esni, ez történt, az Olimpiakosz jutott a legjobb tizenhat közé, a Ferencváros kupaszezonja pedig ezzel véget ért.

photo_camera Kosztasz Fortounisz, az Olimpiakosz és Eldar Civic, a Ferencváros játékosa küzd egymással a Groupama Arénában, 2024. február 22-én Fotó: Czeglédi Zsolt/MTI/MTVA