62. perc: az első igazán komoly magyar helyzet
Sallai beadása után Varga tisztán fejelhetett hét méterről, a svájci kapus állva maradt, a labda nem sokkal a kapufa mellett zúgott el.
- Link másolása
- X (Twitter)
- Tumblr
Sallai beadása után Varga tisztán fejelhetett hét méterről, a svájci kapus állva maradt, a labda nem sokkal a kapufa mellett zúgott el.
Előbb elvégzett ey szabadrúgást ígéretes helyről, hosszú előkészítés nem kapura rúgta, hanem középre adta be, kifejelték a svájciak. A szöglethez is Szoboszlai állt oda, de kisszöglet lett belőle, két méteres passzal, aztán egy átadás a vonal mellett átcsúszott a lábai között. Ezek után széttárta a karját.
Szögletet végezhettünk el az 56. percben, amiből az lett, hogy a kis szöglet után Szoboszlai nem tudta átvenni a labdát.
csak a lassú és körülményes magyar csapat ellen még ez is nagy sebességkülönbségnek tűnik.
Szokásos forgatókönyv, jött szélről egy passz, belül üresen maradt egy svájci, most épp Vargas volt, aki viszonylag tiszta helyzetből adhatott le lövést. A labda középre ment, így védett Gulácsi. Az 54. percben járunk, de eddig nincs nagy változás a játékunkban az első félidőhöz képest.
azzal, hogy a középpályán ollózott egyet.
Duah került lövőhelyzetbe a tizenhatoson belül, Gulácsi szögletre ütötte a labdát.
aminek a szünetében nem zúgott a Ria, ria a büfékben. Most nem zúgott, leforrázó eredmény és játék eddig. A második félidő sem úgy indult, hogy a tábor feltámasztaná a saját magára csak a mezzel emlékeztető csapatot.
Lang Ádám helyett Bolla Bendegúz jött a szünetben. Megy a második félidő.
Duah a bolgár Ludogorec, Aebischer a Bologna játékosa.
Scooter Nessajája dübörög a stadionban.
1993-ban az írek 4 perc után már vezettek kettővel, de végül 4-2-re győztünk. Az edző Puskás Ferenc volt, a gólszerzők Hamar (kétszer), Balog Tibor és Urbán Flórián.
Semmit nem mutat a csapat abból a játékból, amivel veretlenül nyerte a csoportját. Szoboszlai szinte csak a pontrúgásoknál ér labdába, Sallai inkább visszalép, hogy végre labdához jusson, Varga az égvilágon semmi sem mutat. A védelmünk pedig átjáróház.
Olyan simán passzolták be a svácjiak a labdát a 16-oson belülre a magyar védők teljes asszisztálása mellett, aztán annyira erőtlenül próbálták akadályozni a svájci támadást, hogy az égvilágon semmi meglepetés nem volt abban, hogy gólt lett a vége.
Kétgólos hátrányban a magyar válogatott.