fogyasztás

Magyar ember nem fogyaszt – utolsók vagyunk az Eurostat friss ranglistáján, igaz, nem egyedül, hanem a lettekkel párban

A románok és a lengyelek beláthatatlan messzeségben vannak előttünk, Bezzeg-Észtország viszont csak 1 árva százalékkal jobb nálunk ebben a mutatóban.

Gazda Albert
gazdaság 2026. június 17. 13:08

Áprilisban 60 milliárddal kevesebbet költöttünk vásárlásra, mint az előző hónapban

Főleg azért, mert alább hagyott a tankolási láz. A kiskereskedelem forgalma éves összevetésben így 3,6 százalékkal nőtt.

Haász János
gazdaság 2026. június 4. 8:44
GYIK Hibát jelentek Impresszum Javítások kezelése Jogi dokumentumok Médiaajánlat RSS Sütibeállítások
© 2026 Magyar Jeti Zrt.

Vége