Ilyen, amikor Oroszország anyácska átölel. Kijevben és Herszonban ukrán fiatalokkal beszéltünk, akik hónapokat töltöttek orosz táborokban akaratuk ellenére. Interjúztunk egy gyerekotthon igazgatójával is, aki személyesen akadályozta meg, hogy a gondjaira bízott gyerekeket elhurcolják. A 444 videóriportja az Ukrajna jövője ellen folytatott csendes háborúról.
Elolvastuk sebtében a Németh Szilárd Fidesz-alelnök által ajánlott háborús-békés-aktuális olvasmányt.
A Trump-kormányzat lényegében azt akarja, hogy Zelenszkij írja alá az ásványi anyagokról szóló megállapodást az Egyesült Államokkal és „kössön békét” Oroszországgal, anélkül, hogy biztosítékokat kapna.
Egy kis cigányozás, egy kis ukránbűnözőzés, a drogkereskedők meg akkorát kapnak, hogy leesik a fülük. Egy átlagos péntek reggel a miniszterelnökkel.
Az orosz elnök szerint azonban a párbeszédet egyes nyugati elitek próbálják megzavarni.
A dél-koreai hírszerzés szerint az újabb katonákat február első hetében vezényelték a frontra.
Két nappal korábban is 267, különböző típusú támadó drónt vetettek be, ami Rácz András szerint „felveti a kérdést, hogy Moszkva vajon valóban klasszikus, kompromisszumos fegyverszünetre törekszik-e”.
Sándort még decemberben nevezték ki, és hétfőn, az orosz invázió harmadik évfordulóján vette át a hivatalát.
Az eseményen körülbelül ezren lehetnek.
A miniszterelnök szerint nem kell feltalálnunk a meleg vizet, mert megvan a szamárvezető, hogy hogyan védekezik egy patrióta ország a külvilág beavatkozása ellen.
Több száz orosz katona megy pihenni Észak-Koreába tök ingyen.
Három éve minden évben kiadnak egy ilyet, és eddig mindig agresszornak minősítették benne Oroszországot.
Burundi kivonul, Uganda bevonul, súlyos háború is lehet ebből a konfliktusból.
Pedig korábban ők biztatták őket erre. Csakhogy később megijedtek, hogy az afgánok brit háborús bűnökről tanúskodhatnak.
Aggasztó hírek érkeznek a frontról, fogy az ukránok ereje, de a szabad Ukrajna még létezik, és ez önmagában is csoda. Az elmúlt három évben az is világossá vált, hogy Orbán Viktornál a Putyinnal kötött szövetség mindent, de tényleg mindent felülír.