A színész Nagy Zsolt azt üzente: „És ne legyen illúziótok, azok a rendőrök, akik ma még vigyáznak ránk, azok arcon is fognak minket baszni”.
Október közepén jelenik meg a Felső Tízezer ötödik albuma, erről jött ki most egy dal és klip, Lefelé címmel.
Talán ő lesz a magyarság válasza a négy évvel ezelőtt világhírűvé vált torontói döglött mosómedvére?