„Nem gondoltam volna, hogy életben maradok, azt hittem, ott fogok elpusztulni” – mondta a hegyi vezető.
A férfi képet készített az autó kormányáról, amikor elrabolták és a koordinátákat is elküldte a barátnőjének.
A férfi autója lesodródott az úttestről.