Megint nagyon ügyes a Fidesz: feltesz egy rossz kérdést, a kérdésfeltevést támadó hozzászólásokat downvote-olja. Törvényszerű, hogy idővel megérkezik a többi troll is, akik aztán vígan upvote-olgatják majd egymást az idők végezetéig.
10-én az osztrák kormány arról tájékoztatta a magyar követet, hogy nem küldenek vissza az eddiginél több menekültet Magyarországra. 24-én a magyar kormány határozatot hozott, hogy sajnálják, hogy tömeges visszaküldésre készülnek az osztrákok. A magyar külügy több mint 4000 toloncolástól tart. Az osztrák belügy erről viszont nem tud. Bécsben vagy Budapesten nem mondanak igazat?
Csináld utána, ha mered!
Önkéntesek, akik segítenek ahelyett, hogy acsarkodnának. Így is lehet.
A Magyar Ökumenikus Segélyszervezettel vitt Orbán Viktor felesége a nagyfai ideiglenes befogadó központban lakó gyerekeknek ápolási cikkeket.
Tényleg. Minek jönnek ide? Miért nem tudnak otthon maradni vagy legalább viselkedni.
Például a szírek a 2012. december 5-én bezárt damaszkuszi nagykövetségen. A jezidik is igazán elballaghatnának előbb Bagdadig, át az ISIS államán.
Oszoljanak, kérem, nincs itt semmi látnivaló!
A Fidesz ügyvezető alelnöke fejjel beleszorult a kormánypropagandába.
A Délmagyarország riporterei látták, ahogy a Magyarkanizsára tartó busz továbbrobog, hogy aztán a Tisza partján rendőrök tereljék le róla az ártérbe a menekülteket.
A kedd esti hisztéria egy pontatlanul megírt magyar levél miatt volt. Magyarország ezzel együtt aligha fogadja azt, akit nyugatról visszaküldenének. Méterről méterre védjük a területünket.
Az észak-francia kisvárosban gyűlik össze minden illegális bevándorló, aki Nagy-Britanniába vágyik. Kamionokat, kompokat rohamoznak meg, de volt olyan is, aki elkeseredésében úszni próbált és holttestét Norvégiáig sodort a tenger.