Miután pénteken megjelent a Magyar Közlönyben a módosított médiatörvény.
Május eleje óta 17 képviselő hiányzott a szavazások több mint negyedéről, közülük 14-en a Fidesz–KDNP frakcióiban ülnek, a házelnök azonban egyelőre nem szabott ki pénzbüntetést.