Újabb vicces videóban számol be a Greenpeace arról, hogy a kormány tönkreteszi a Fertő tavat.
A Greenpeace bekeményített a Fertő tónál.
Arról szól, hogy Svájcba tartó prostituáltak lerobbannak egy elhagyott benzinkútnál.